loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Scheuring-Wielgus na 11 listopada: "Patriotyzm dla mnie to pomaganie Jurkowi Owsiakowi"
Opublikowano dnia 10.11.2017 18:14
- Dla mnie patriotyzm to nie jest takie epatowanie, że jestem prawdziwym Polakiem, prawdziwą Polką, wow, biało-czerwona flaga... - mówiła w rozmowie z Wp.tv posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus. - Dla mnie patriotyzmem jest pomaganie Jurkowi Owsiakowi. To on pokazał nam, że jesteśmy wspólnotą - dodała. - Jakim cudem to jest polski poseł? Niewytłumaczalne. - pytają internauci.

zrzut ekranu - wp.tv

 

 

 

 

 

/ Źródło: Twitter.com

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wielu chętnych do WOT
Malkontenci, którzy wieszczyli, że Wojska Obrony Terytorialnej będą miały ogromny kłopot z kandydatami do nich, powinni ugryźć się w języki.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Marchewka Putina
Dziś odbędzie się wizyta Władimira Putina w Niemczech, do której Moskwa przywiązuje sporą wagę, nie tylko, dlatego, że jest to pierwsza wizyta rosyjskiego prezydenta w tym kraju po 2014 roku, czyli po aneksji Krymu. Angela Merkel podejmie swego rozmówcę na zamku Meseberg w Brandenburgii a po spotkaniu nie jest przewidziane spotkanie z prasą, można, zatem jedynie spekulować, o czym będą rozmawiali, zwłaszcza, że nieco informacji zdradził Steffen Seibert, szef służby prasowej niemieckiego rządu.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.