loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Rządy PiS na półmetku. Beata Szydło: Przed nami kolejne 2 lata. Dziękuję Polakom, że jesteście z nami
Opublikowano dnia 14.11.2017 13:51
Chwilę po godzinie 13, w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości na Nowogrodzkiej rozpoczęła się wspólna konferencja premier Beaty Szydło oraz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w związku z dwuleciem rządów PiS.

screen video

Sytuacja była trudna. Plany opierały się o dobre diagnozy rzeczywistości i gdyby nie pewna specyfika sytuacji politycznej, powinno to iść łatwo. Ale ta specyfika to totalna opozycja, która rzucała kłody pod nogi i która wymagała od nas wielkiego opanowania i spokoju, ale także i zdecydowania w trudnych momentach (...) Pani Premier nigdy w tych sytuacjach trudnych nie zawiodła


– mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński.  
 

Muszę złożyć podziękowanie na ręce Jarosława Kaczyńskiego za zaufanie, jakie otrzymałam; chcę podziękować wszystkim członkom rządu, bo to ich ciężka praca pozwoliła zrealizować wiele deklaracji wyborczych. (...) Dziś możemy mówić o wielu zrealizowanych deklaracjach złożonych Polakom (...) Chcieliśmy przywrócić polskim rodzinom godność życia


– powiedziała premier Beata Szydło. 
 
źródło: twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wielu chętnych do WOT
Malkontenci, którzy wieszczyli, że Wojska Obrony Terytorialnej będą miały ogromny kłopot z kandydatami do nich, powinni ugryźć się w języki.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Marchewka Putina
Dziś odbędzie się wizyta Władimira Putina w Niemczech, do której Moskwa przywiązuje sporą wagę, nie tylko, dlatego, że jest to pierwsza wizyta rosyjskiego prezydenta w tym kraju po 2014 roku, czyli po aneksji Krymu. Angela Merkel podejmie swego rozmówcę na zamku Meseberg w Brandenburgii a po spotkaniu nie jest przewidziane spotkanie z prasą, można, zatem jedynie spekulować, o czym będą rozmawiali, zwłaszcza, że nieco informacji zdradził Steffen Seibert, szef służby prasowej niemieckiego rządu.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.