loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Rządy PiS na półmetku. Beata Szydło: Przed nami kolejne 2 lata. Dziękuję Polakom, że jesteście z nami
Opublikowano dnia 14.11.2017 13:51
Chwilę po godzinie 13, w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości na Nowogrodzkiej rozpoczęła się wspólna konferencja premier Beaty Szydło oraz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w związku z dwuleciem rządów PiS.

screen video

Sytuacja była trudna. Plany opierały się o dobre diagnozy rzeczywistości i gdyby nie pewna specyfika sytuacji politycznej, powinno to iść łatwo. Ale ta specyfika to totalna opozycja, która rzucała kłody pod nogi i która wymagała od nas wielkiego opanowania i spokoju, ale także i zdecydowania w trudnych momentach (...) Pani Premier nigdy w tych sytuacjach trudnych nie zawiodła


– mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński.  
 

Muszę złożyć podziękowanie na ręce Jarosława Kaczyńskiego za zaufanie, jakie otrzymałam; chcę podziękować wszystkim członkom rządu, bo to ich ciężka praca pozwoliła zrealizować wiele deklaracji wyborczych. (...) Dziś możemy mówić o wielu zrealizowanych deklaracjach złożonych Polakom (...) Chcieliśmy przywrócić polskim rodzinom godność życia


– powiedziała premier Beata Szydło. 
 
źródło: twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dlaczego dr Gowin milczy w sprawie prof. Jaskierni?
Wyrażenie jednoznacznej opinii w takiej sytuacji powinno być jego moralnym oraz politycznym obowiązkiem.
avatar
prof. Romuald
Szeremietiew

[video] Romuald Szeremietiew o Powstaniu Styczniowym: "W bój bez broni"
Pewnie wielu z nas słyszało tę pieśń: „Obok Orła znak Pogoni, Poszli nasi w bój bez broni". Tak proszę państwa. Styczeń, 1863 rok.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Dworek dwórek
Jak wszędzie, tak i w telewizji występuje zjawisko zwane modą. I nie chodzi o styl ubierania się prezenterów, lecz o pewną tendencję w kręceniu programów.\nTeraz wszyscy w Polsce kręcą seriale historyczne.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.