loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Polityk PO kompromituje się publikując grafikę policjanta kopiącego demonstranta z czasów PO
Opublikowano dnia 14.11.2017 20:59
Sylwia Krajewska członek Platformy Obywatelskiej i warszawski samorządowiec poczuła potrzebę wyrażenia dezaprobaty wobec Marszu Niepodległości. Uczyniła to za pomocą grafiki opartej na słynnej scenie kopania przez policjanta uczestnika Marszu Niepodległości z 2011 roku. Co ciekawe na grafice kopiący policjant ma na ramieniu logo Platformy Obywatelskiej. Trudno przy tej okazji nie zapytać jak histeria może wpłynąć na wzrok i rozsądek.

screen YouTube
nnTak ta scena wyglądała naprawdę

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.