loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Polityk PO kompromituje się publikując grafikę policjanta kopiącego demonstranta z czasów PO
Opublikowano dnia 14.11.2017 20:59
Sylwia Krajewska członek Platformy Obywatelskiej i warszawski samorządowiec poczuła potrzebę wyrażenia dezaprobaty wobec Marszu Niepodległości. Uczyniła to za pomocą grafiki opartej na słynnej scenie kopania przez policjanta uczestnika Marszu Niepodległości z 2011 roku. Co ciekawe na grafice kopiący policjant ma na ramieniu logo Platformy Obywatelskiej. Trudno przy tej okazji nie zapytać jak histeria może wpłynąć na wzrok i rozsądek.

screen YouTube
nnTak ta scena wyglądała naprawdę

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.