loading
Proszę czekać...
Prof. Krasnodębski: Chciałbym żeby Jarosław Kaczyński został premierem. Kiedyś w W-wie będzie jego pomnik
Opublikowano dnia 17.11.2017 08:57
"Jarosław Kaczyński jest niedoceniany przez znaczną część polskiego społeczeństwa. Chciałbym, żeby został premierem. Uważam go za wybitnego polityka. (...) Zawsze bardzo przyjemnie rozmawia się z nim o Heglu, o Pikettym, o literaturze - mówił w Porannej rozmowie RMF FM Zdzisław Krasnodębski, eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości.

zrzut ekranu - RMF24

Rząd pracuje znakomicie, jeżeli chodzi o pewne osiągnięcia zewnętrzne. Natomiast wszyscy znamy hasło, powiedzenie, ja nie wiem, na ile ono jest empirycznie ugruntowane, mianowicie, że jest tzw. Polska resortowa, że nie zawsze się resorty komunikują, i tak dalej

- mówił polityk o planowanej rekonstrukcji rządu, któa jego zdaniem będzie "strukturalna".

Wszyscy wiemy, jak wybitnym politykiem jest pani premier Beata Szydło. Niewątpliwie, gdyby rekonstrukcja nastąpiła, ja - i myślę, że wielu Polaków chciałoby, żeby ona była w polityce polskiej. Odgrywa bardzo istotną rolę

- dodał Krasnodębski.

\n\n

\n\n

\n\n
\n\n

/ Źródło: RMF24

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wydarzenie bez precedensu - ratingi Polski w górę, Włoch w dół
1.W ostatni piątek jedna z 3 największych agencji ratingowych Moody’s obniżyła rating Włoch o jeden stopień z Baa2 do Baa3 uzasadniając to wyraźną zmianą strategii budżetowej włoskiego rządu i znacząco podniesionym deficytem, zdecydowanie wyższym niż oczekiwano.
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za porażkę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niepodległościowa duma na ulicach Krakowa
Około 10 tysięcy uczniów z całej Małopolski przemaszerowało w piątek z Wawelu do parku im. doktora Henryka Jordana w ramach „Widowiska Dumy i Radości”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.