loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prof. Krasnodębski: Chciałbym żeby Jarosław Kaczyński został premierem. Kiedyś w W-wie będzie jego pomnik
Opublikowano dnia 17.11.2017 08:57
"Jarosław Kaczyński jest niedoceniany przez znaczną część polskiego społeczeństwa. Chciałbym, żeby został premierem. Uważam go za wybitnego polityka. (...) Zawsze bardzo przyjemnie rozmawia się z nim o Heglu, o Pikettym, o literaturze - mówił w Porannej rozmowie RMF FM Zdzisław Krasnodębski, eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości.

zrzut ekranu - RMF24

Rząd pracuje znakomicie, jeżeli chodzi o pewne osiągnięcia zewnętrzne. Natomiast wszyscy znamy hasło, powiedzenie, ja nie wiem, na ile ono jest empirycznie ugruntowane, mianowicie, że jest tzw. Polska resortowa, że nie zawsze się resorty komunikują, i tak dalej

- mówił polityk o planowanej rekonstrukcji rządu, któa jego zdaniem będzie "strukturalna".

Wszyscy wiemy, jak wybitnym politykiem jest pani premier Beata Szydło. Niewątpliwie, gdyby rekonstrukcja nastąpiła, ja - i myślę, że wielu Polaków chciałoby, żeby ona była w polityce polskiej. Odgrywa bardzo istotną rolę

- dodał Krasnodębski.

\n\n

\n\n

\n\n
\n\n

/ Źródło: RMF24

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Normalność kontra totalny odlot
Ostatnie 2,5 roku rządów PiS w znacznym stopniu przywróciło wreszcie w Polsce normalność, choć jest jeszcze nad czym popracować, po blisko 30 latach zaniedbań. Obudziło jednak totalne wariactwo polityczne i niesłychaną frustrację ze strony przegranej opozycji - coraz bardziej antypolskiej i antypaństwowej. Przypomniało w ich wydaniu takie stare demony jak: liberum veto, zdrada i zaprzaństwo, powszechne wręcz kłamstwo stosowane w debacie politycznej. Wzmogły one jeszcze szaleństwa szkodników polskiego interesu narodowego, zaktywizowało tzw. V-kolumnę, wszelkich wrogów polskości, patriotyzmu, tradycji, a nawet zdrowego rozsądku.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Uprzejma motornicza i nieczuli pasażerowie
Ta historia, którą pochwaliło się na Facebooku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie ma dwa oblicza: radosne i smutne.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Nigdy po roku 1989 nie było tak dużej pomocy dla rodzin wychowujących dzieci
Już ponad 2 lata realizowany jest program Rodzina 500 plus, rusza właśnie program wyprawki szkolnej dla wszystkich uczących się dzieci w wysokości 300 zł wypłacanej corocznie przed rozpoczęciem roku szkolnego, realizowane jest także finansowanie darmowych podręczników w szkołach podstawowych i w ostatniej już klasie gimnazjum, co oznacza, że wsparcie państwa dla rodzin wychowujących dzieci jest obecnie najwyższe w naszej najnowszej historii po roku 1989.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.