loading
Proszę czekać...
Prof. Krasnodębski: Chciałbym żeby Jarosław Kaczyński został premierem. Kiedyś w W-wie będzie jego pomnik
Opublikowano dnia 17.11.2017 08:57
"Jarosław Kaczyński jest niedoceniany przez znaczną część polskiego społeczeństwa. Chciałbym, żeby został premierem. Uważam go za wybitnego polityka. (...) Zawsze bardzo przyjemnie rozmawia się z nim o Heglu, o Pikettym, o literaturze - mówił w Porannej rozmowie RMF FM Zdzisław Krasnodębski, eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości.

zrzut ekranu - RMF24

Rząd pracuje znakomicie, jeżeli chodzi o pewne osiągnięcia zewnętrzne. Natomiast wszyscy znamy hasło, powiedzenie, ja nie wiem, na ile ono jest empirycznie ugruntowane, mianowicie, że jest tzw. Polska resortowa, że nie zawsze się resorty komunikują, i tak dalej

- mówił polityk o planowanej rekonstrukcji rządu, któa jego zdaniem będzie "strukturalna".

Wszyscy wiemy, jak wybitnym politykiem jest pani premier Beata Szydło. Niewątpliwie, gdyby rekonstrukcja nastąpiła, ja - i myślę, że wielu Polaków chciałoby, żeby ona była w polityce polskiej. Odgrywa bardzo istotną rolę

- dodał Krasnodębski.

\n\n

\n\n

\n\n
\n\n

/ Źródło: RMF24

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gazowe ulgi dla strajkujących w 1981 roku górników
Pomoc, jaką spółka oferuje powstańcom i górnikom, jest przejawem wdzięczności wobec osób, które w walce o wolną Polskę poświęciły zdrowie i życie.
avatar
Balli
Marzec

Balli Marzec: Wybory prezydenta Rosji 2018
Dzisiaj 18 marca 2018 odbywają się wybory prezydenckie w Rosji. Putin będzie startował kolejny raz, tym razem na 4. kadencję.
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Koniec złudzeń dla Prawa i Sprawiedliwości
Jeśli celem polityki PiS będzie jedynie naprawa, korekta, rozkładanie wszystkiego na długie lata, skończy się to fiaskiem i powrotem III RP w jeszcze gorszej postaci. I nie będzie masowych protestów, bo znaczna część społeczeństwa chce po prostu normalnie żyć, nie chce angażować się w spory, ciepła woda w kranie odpowiada nie tylko wyborcom Platformy.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.