loading
Proszę czekać...
Leszek Miller chwali decyzję MSZ o zakazie wjazdu do Polski dla ukraińskiego nacjonalisty
Opublikowano dnia 18.11.2017 18:54
Na teren RP nie został wpuszczony ukraiński działacz nacjonalistyczny zamieszany w wydarzenia o charakterze profaszystowskim. Ministerstwo Spraw Zagranicznych zdecydowało się na wydanie zakazu wpuszczania tej osoby, co skomentował Leszek Miller.

YT, print screen

Niewpuszczony do Polski Światosław Szeremeta to organizator i uczestnik ceremonii poświęconych zbrodniczej SS-Galizien. Trafna decyzja polskiego MSZ

- poinformował i skomentował były premier.


 
źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za porażkę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niepodległościowa duma na ulicach Krakowa
Około 10 tysięcy uczniów z całej Małopolski przemaszerowało w piątek z Wawelu do parku im. doktora Henryka Jordana w ramach „Widowiska Dumy i Radości”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.