loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Balcerowicz o Morawieckim: "Trzeba być nędznym moralnie karierowiczem". Internauci odpowiadają
Opublikowano dnia 13.12.2017 13:56
Leszek Balcerowicz ostro skrytykował na Twitterze expose premiera Mateusza Morawieckiego. Zdaniem ekonomisty pominięcie Lecha Wałęsy przy wymienianiu "bohaterów wolności" to zakłamywanie historii "jak za komuny".

Leszek Balcerowicz, screen YT

Ad.M.Morawiecki: trzeba być nędznym moralnie karierowiczem, by pominąć Lecha Wałęsę wśród bohaterów wolności w Polsce. To przypomina zakłamywanie historii za komuny.


- napisał Leszek Balcerowicz.
 

Wielu internautów ostro odpowiedziało ekonomiście.
 

źródło: twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.