loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Suchanow u Wielowieyskiej. "Policja była brutalna" - "Kiedy wywiad z podpalaczem biura Kempy?"
Opublikowano dnia 14.12.2017 15:53
- Działanie policji było dosyć brutalne, bo widzieliśmy pani zdjęcia z twarzą przy bruku -mówiła podczas wywiadu z Klementyną Suchanow, pisarką, która rzucała jajkami w samochody kolumny prezydenckiej (później pisała, ze w zasadzie śniły jej się mołotowy, a jajka były daleko idącym kompromisem) dziennikarka Wyborczej Dominika Wielowieyska - Kiedy wywiad z podpalaczem biura posłanki PiS Beaty Kempy? - pytają w odpowiedzi komentujący

screen YouTube

- Ta władza doprowadza nas do desperacji totalnej 


- odpowiadała drżącym głosem Klementyna Suchanow

- Gdybym miała pani pokazać jak ja wyglądam dzisiaj, to naprawdę ludzie nie byli tak traktowani


- odpowiadała na pytanie o to jak byli za czasów Platformy traktowani wyborcy PiS

- Jajka są zupełna klasyką i dziecinadą form protestu. Ja sięd ziwię, że gorsze rzeczy się nie wydarzyły

nnnnnnnnn
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Malowane gołębie
Weterynarz stwierdził, że są to pomalowane barwnikami lokalne gołębie z gatunku pawików.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Kolejna rewolucja w rosyjskiej strefie wpływów, tym razem aksamitna w Armenii
Wszystko wskazuje na to, że fala protestów w Armenii, które zaczęły się w ubiegły poniedziałek, po wczorajszych akcjach policji może się wymknąć spod kontroli. Dziś kolejny dzień demonstracji ulicznych, ale obserwuje się też dość istotne zmiany. Po raz pierwszy wśród protestujących pojawili się ludzie w wojskowych uniformach, jak informuje ormiańska stacja radiowa Azatujon, są to żołnierze, którzy ze swym dowódcą w randze pułkownika postanowili pokazać, że „wojsko jest z narodem”.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Sztukmistrz z Londynu znów nadaje
Były minister finansów Jan Vincent Rostowski mistrz kreatywnej księgowości znów wciska przysłowiową ciemnotę, że to rząd PO-PSL i on osobiście uszczelnili system podatkowy w tym VAT i podjęli walkę z nielegalnym hazardem i chwali się, że był „niezmiernie skuteczny do końca”. Jaki trzeba mieć tupet, ile pychy i zakłamania, żeby tak jak były wicepremier, minister finansów Jan Vincent Rostowski kłamliwie atakować, krytykować i pouczać polski rząd, gdy samemu powinno się odpowiadać nie tylko przed komisją śledczą, co już wkrótce nastąpi, ale i przed Trybunałem Stanu, za to co uczyniło się Polsce, Polakom, a zwłaszcza polskim finansom publicznym.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.