loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Suchanow u Wielowieyskiej. "Policja była brutalna" - "Kiedy wywiad z podpalaczem biura Kempy?"
Opublikowano dnia 14.12.2017 15:53
- Działanie policji było dosyć brutalne, bo widzieliśmy pani zdjęcia z twarzą przy bruku -mówiła podczas wywiadu z Klementyną Suchanow, pisarką, która rzucała jajkami w samochody kolumny prezydenckiej (później pisała, ze w zasadzie śniły jej się mołotowy, a jajka były daleko idącym kompromisem) dziennikarka Wyborczej Dominika Wielowieyska - Kiedy wywiad z podpalaczem biura posłanki PiS Beaty Kempy? - pytają w odpowiedzi komentujący

screen YouTube

- Ta władza doprowadza nas do desperacji totalnej 


- odpowiadała drżącym głosem Klementyna Suchanow

- Gdybym miała pani pokazać jak ja wyglądam dzisiaj, to naprawdę ludzie nie byli tak traktowani


- odpowiadała na pytanie o to jak byli za czasów Platformy traktowani wyborcy PiS

- Jajka są zupełna klasyką i dziecinadą form protestu. Ja sięd ziwię, że gorsze rzeczy się nie wydarzyły

nnnnnnnnn
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Normalność kontra totalny odlot
Ostatnie 2,5 roku rządów PiS w znacznym stopniu przywróciło wreszcie w Polsce normalność, choć jest jeszcze nad czym popracować, po blisko 30 latach zaniedbań. Obudziło jednak totalne wariactwo polityczne i niesłychaną frustrację ze strony przegranej opozycji - coraz bardziej antypolskiej i antypaństwowej. Przypomniało w ich wydaniu takie stare demony jak: liberum veto, zdrada i zaprzaństwo, powszechne wręcz kłamstwo stosowane w debacie politycznej. Wzmogły one jeszcze szaleństwa szkodników polskiego interesu narodowego, zaktywizowało tzw. V-kolumnę, wszelkich wrogów polskości, patriotyzmu, tradycji, a nawet zdrowego rozsądku.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Uprzejma motornicza i nieczuli pasażerowie
Ta historia, którą pochwaliło się na Facebooku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie ma dwa oblicza: radosne i smutne.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Nigdy po roku 1989 nie było tak dużej pomocy dla rodzin wychowujących dzieci
Już ponad 2 lata realizowany jest program Rodzina 500 plus, rusza właśnie program wyprawki szkolnej dla wszystkich uczących się dzieci w wysokości 300 zł wypłacanej corocznie przed rozpoczęciem roku szkolnego, realizowane jest także finansowanie darmowych podręczników w szkołach podstawowych i w ostatniej już klasie gimnazjum, co oznacza, że wsparcie państwa dla rodzin wychowujących dzieci jest obecnie najwyższe w naszej najnowszej historii po roku 1989.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.