loading
Proszę czekać...
[video] "Conchita Wurst" przemówił z ambony w wiedeńskiej katedrze
Opublikowano dnia 14.12.2017 21:46
W wiedeńskie katedrze, pośród gejowskiej symboliki, miało miejsce nabożeństwo z inicjatywy działacza gejowskiego Gerry'ego Kaszlera we współpracy z kardynałem Christophem Schönbornem z okazji Światowego Dnia Aids

screen YouTube
Po kardynale Schönbornie na ambonę wszedł Thomas Neuwirth, który użya pseudnimu scenicznego "Conchita Wurst", kóry mówił o tych, "żyją swoją tożsamością w sposób inny niż większość" oraz o ich wykluczeniu i dyskryminacji.

Pozostawimy to bez komentarzaźródło: malydziennik.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: 22 lipca - zwyczajny dzień
Nie ma już dzisiaj fałszywych świąt i rocznic, nie ma ogłupiającej propagandy, nie ma zastępowania prawdy kłamstwem.
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: Pierwszy gwizdek w Krakowie
Pierwszy gwizdek rozpoczynający sezon piłkarski 2018/19 rozległ się w Krakowie, gdzie w piątek o godz. 17.45 walkę o punkty w I Lidze rozpoczęli zawodnicy Garbarni i Stali Mielec. Tam też padła pierwsza bramka sezonu, którą w 13’ spotkania zdobył zawodnik Stali, Martin Dobrotka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Udany powrót za kraty przez spalony dom
Podpalacz ostatnie dziesięciolecie spędził w kryminale i traktował to miejsce jako swój prawdziwy dom, do którego koniecznie chciał powrócić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.