loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Ks. prof. Dariusz Kowalczyk: 2017 - "najgorszy rok dla polskiej demokracji"? A kiedy był lepszy?
Opublikowano dnia 03.01.2018 23:29
- "Mija rok 2017. Najgorszy rok polskiej demokracji od przełomu 1989. Z rozpaczą patrzymy na postępującą destrukcję państwa prawa" (J. Kurski, GW).
A kiedy mieliśmy lepsze lata? Kiedy profanowano ciała Polaków w smoleńskich trumnach? Kiedy Amber Gold dynamicznie rozwijał swą działalność? Kiedy HGW odzyskiwała kamienicę? - pyta ks. prof. Dariusz Kowalczyk wykładowca teologii dogmatycznej na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie

screen YouTube

- Kiedy miliardy wyprowadzano na WAT-owskich machlojach? Kiedy sędzia Łączewski skazywał na bezwarunkowe więzienie Mariusza Kamińskiego? Kiedy cała nasza polityka zagraniczna polegała na podporządowywaniu się Niemcom? Kiedy powtarzano, że na wszelkie poważniejsze programy socjalne nie było, nie ma i nie będzie pieniędzy? Itd?


- pyta ks. prof. Dariusz Kowalczyk


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.