loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Ks. prof. Dariusz Kowalczyk: 2017 - "najgorszy rok dla polskiej demokracji"? A kiedy był lepszy?
Opublikowano dnia 03.01.2018 23:29
- "Mija rok 2017. Najgorszy rok polskiej demokracji od przełomu 1989. Z rozpaczą patrzymy na postępującą destrukcję państwa prawa" (J. Kurski, GW).
A kiedy mieliśmy lepsze lata? Kiedy profanowano ciała Polaków w smoleńskich trumnach? Kiedy Amber Gold dynamicznie rozwijał swą działalność? Kiedy HGW odzyskiwała kamienicę? - pyta ks. prof. Dariusz Kowalczyk wykładowca teologii dogmatycznej na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie

screen YouTube

- Kiedy miliardy wyprowadzano na WAT-owskich machlojach? Kiedy sędzia Łączewski skazywał na bezwarunkowe więzienie Mariusza Kamińskiego? Kiedy cała nasza polityka zagraniczna polegała na podporządowywaniu się Niemcom? Kiedy powtarzano, że na wszelkie poważniejsze programy socjalne nie było, nie ma i nie będzie pieniędzy? Itd?


- pyta ks. prof. Dariusz Kowalczyk


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Normalność kontra totalny odlot
Ostatnie 2,5 roku rządów PiS w znacznym stopniu przywróciło wreszcie w Polsce normalność, choć jest jeszcze nad czym popracować, po blisko 30 latach zaniedbań. Obudziło jednak totalne wariactwo polityczne i niesłychaną frustrację ze strony przegranej opozycji - coraz bardziej antypolskiej i antypaństwowej. Przypomniało w ich wydaniu takie stare demony jak: liberum veto, zdrada i zaprzaństwo, powszechne wręcz kłamstwo stosowane w debacie politycznej. Wzmogły one jeszcze szaleństwa szkodników polskiego interesu narodowego, zaktywizowało tzw. V-kolumnę, wszelkich wrogów polskości, patriotyzmu, tradycji, a nawet zdrowego rozsądku.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Uprzejma motornicza i nieczuli pasażerowie
Ta historia, którą pochwaliło się na Facebooku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie ma dwa oblicza: radosne i smutne.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Nigdy po roku 1989 nie było tak dużej pomocy dla rodzin wychowujących dzieci
Już ponad 2 lata realizowany jest program Rodzina 500 plus, rusza właśnie program wyprawki szkolnej dla wszystkich uczących się dzieci w wysokości 300 zł wypłacanej corocznie przed rozpoczęciem roku szkolnego, realizowane jest także finansowanie darmowych podręczników w szkołach podstawowych i w ostatniej już klasie gimnazjum, co oznacza, że wsparcie państwa dla rodzin wychowujących dzieci jest obecnie najwyższe w naszej najnowszej historii po roku 1989.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.