loading
Proszę czekać...
Gubernator stanu Ohio podpisał zakaz zabijania dzieci z zespołem Downa
Opublikowano dnia 04.01.2018 00:34
Gubertanor stanu Ohio w USA podpisał ustawę zakazującą zabijania dzieci nienarodzonych, u których wykryto Zespół Downa. Dzieci z Zespołem Downa są najczęściej abortowane. Niektóre kraje, jak Islandia czy Dania, planują nawet być "wolne od Zespołu Downa"

grafika modyfikowana
Kto się dopuści takiej aborcji, może zostać oskarżony o zabójstwo czwartego stopnia. Lekarze mają być pozbawiani licencji. Kobieta, która dopuści się takiej aborcji nie podlega sankcji.

- Wierzę, że życie zaczyna się od poczęcia, a aborcja nigdy nie powinna być rozważana jako  wybór


- mówi Sara LaTourette – Republikanka, która złożyła projekt ustawy

W Polsce społeczny projekt zakazu aborcji eugenicznej poparło 830 tysięcy osób
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Malowane gołębie
Weterynarz stwierdził, że są to pomalowane barwnikami lokalne gołębie z gatunku pawików.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Kolejna rewolucja w rosyjskiej strefie wpływów, tym razem aksamitna w Armenii
Wszystko wskazuje na to, że fala protestów w Armenii, które zaczęły się w ubiegły poniedziałek, po wczorajszych akcjach policji może się wymknąć spod kontroli. Dziś kolejny dzień demonstracji ulicznych, ale obserwuje się też dość istotne zmiany. Po raz pierwszy wśród protestujących pojawili się ludzie w wojskowych uniformach, jak informuje ormiańska stacja radiowa Azatujon, są to żołnierze, którzy ze swym dowódcą w randze pułkownika postanowili pokazać, że „wojsko jest z narodem”.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Sztukmistrz z Londynu znów nadaje
Były minister finansów Jan Vincent Rostowski mistrz kreatywnej księgowości znów wciska przysłowiową ciemnotę, że to rząd PO-PSL i on osobiście uszczelnili system podatkowy w tym VAT i podjęli walkę z nielegalnym hazardem i chwali się, że był „niezmiernie skuteczny do końca”. Jaki trzeba mieć tupet, ile pychy i zakłamania, żeby tak jak były wicepremier, minister finansów Jan Vincent Rostowski kłamliwie atakować, krytykować i pouczać polski rząd, gdy samemu powinno się odpowiadać nie tylko przed komisją śledczą, co już wkrótce nastąpi, ale i przed Trybunałem Stanu, za to co uczyniło się Polsce, Polakom, a zwłaszcza polskim finansom publicznym.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.