loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Gubernator stanu Ohio podpisał zakaz zabijania dzieci z zespołem Downa
Opublikowano dnia 04.01.2018 00:34
Gubertanor stanu Ohio w USA podpisał ustawę zakazującą zabijania dzieci nienarodzonych, u których wykryto Zespół Downa. Dzieci z Zespołem Downa są najczęściej abortowane. Niektóre kraje, jak Islandia czy Dania, planują nawet być "wolne od Zespołu Downa"

grafika modyfikowana
Kto się dopuści takiej aborcji, może zostać oskarżony o zabójstwo czwartego stopnia. Lekarze mają być pozbawiani licencji. Kobieta, która dopuści się takiej aborcji nie podlega sankcji.

- Wierzę, że życie zaczyna się od poczęcia, a aborcja nigdy nie powinna być rozważana jako  wybór


- mówi Sara LaTourette – Republikanka, która złożyła projekt ustawy

W Polsce społeczny projekt zakazu aborcji eugenicznej poparło 830 tysięcy osób
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.