loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Gubernator stanu Ohio podpisał zakaz zabijania dzieci z zespołem Downa
Opublikowano dnia 04.01.2018 00:34
Gubertanor stanu Ohio w USA podpisał ustawę zakazującą zabijania dzieci nienarodzonych, u których wykryto Zespół Downa. Dzieci z Zespołem Downa są najczęściej abortowane. Niektóre kraje, jak Islandia czy Dania, planują nawet być "wolne od Zespołu Downa"

grafika modyfikowana
Kto się dopuści takiej aborcji, może zostać oskarżony o zabójstwo czwartego stopnia. Lekarze mają być pozbawiani licencji. Kobieta, która dopuści się takiej aborcji nie podlega sankcji.

- Wierzę, że życie zaczyna się od poczęcia, a aborcja nigdy nie powinna być rozważana jako  wybór


- mówi Sara LaTourette – Republikanka, która złożyła projekt ustawy

W Polsce społeczny projekt zakazu aborcji eugenicznej poparło 830 tysięcy osób
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Normalność kontra totalny odlot
Ostatnie 2,5 roku rządów PiS w znacznym stopniu przywróciło wreszcie w Polsce normalność, choć jest jeszcze nad czym popracować, po blisko 30 latach zaniedbań. Obudziło jednak totalne wariactwo polityczne i niesłychaną frustrację ze strony przegranej opozycji - coraz bardziej antypolskiej i antypaństwowej. Przypomniało w ich wydaniu takie stare demony jak: liberum veto, zdrada i zaprzaństwo, powszechne wręcz kłamstwo stosowane w debacie politycznej. Wzmogły one jeszcze szaleństwa szkodników polskiego interesu narodowego, zaktywizowało tzw. V-kolumnę, wszelkich wrogów polskości, patriotyzmu, tradycji, a nawet zdrowego rozsądku.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Uprzejma motornicza i nieczuli pasażerowie
Ta historia, którą pochwaliło się na Facebooku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie ma dwa oblicza: radosne i smutne.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Nigdy po roku 1989 nie było tak dużej pomocy dla rodzin wychowujących dzieci
Już ponad 2 lata realizowany jest program Rodzina 500 plus, rusza właśnie program wyprawki szkolnej dla wszystkich uczących się dzieci w wysokości 300 zł wypłacanej corocznie przed rozpoczęciem roku szkolnego, realizowane jest także finansowanie darmowych podręczników w szkołach podstawowych i w ostatniej już klasie gimnazjum, co oznacza, że wsparcie państwa dla rodzin wychowujących dzieci jest obecnie najwyższe w naszej najnowszej historii po roku 1989.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.