loading
Proszę czekać...
Ktoś dzwonił do Ciebie z tego numeru? Nie oddzwaniaj
Opublikowano dnia 04.01.2018 01:01
Ktoś ma wykonywać masowe połączenia z polskimi numerami z numerów rozpoczynających się od prefixa +53. Prawdopodobnie jest to próba naciągania polskich abonentów na wysoki rachunek. Próba oddzwonienia na numer prawdopodobnie kubański, może skończyć się dodatkowymi kilkudziesięcioma złotymi doliczonymi do rachunku - alarmuje branżowy portal informatyczny Niebezpiecznik.pl

morguefile.com
Niebezpiecznik.pl zwraca uwagę na to, że dwa miesiące temu miała miejsce również fala dziwnych smsów z numerów z podobnym prefixem, prowokujących do wykonania telefony zwrotnego.

Źródło: Niebezpiecznik.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: 22 lipca - zwyczajny dzień
Nie ma już dzisiaj fałszywych świąt i rocznic, nie ma ogłupiającej propagandy, nie ma zastępowania prawdy kłamstwem.
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: Pierwszy gwizdek w Krakowie
Pierwszy gwizdek rozpoczynający sezon piłkarski 2018/19 rozległ się w Krakowie, gdzie w piątek o godz. 17.45 walkę o punkty w I Lidze rozpoczęli zawodnicy Garbarni i Stali Mielec. Tam też padła pierwsza bramka sezonu, którą w 13’ spotkania zdobył zawodnik Stali, Martin Dobrotka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Udany powrót za kraty przez spalony dom
Podpalacz ostatnie dziesięciolecie spędził w kryminale i traktował to miejsce jako swój prawdziwy dom, do którego koniecznie chciał powrócić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.