loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Ktoś dzwonił do Ciebie z tego numeru? Nie oddzwaniaj
Opublikowano dnia 04.01.2018 01:01
Ktoś ma wykonywać masowe połączenia z polskimi numerami z numerów rozpoczynających się od prefixa +53. Prawdopodobnie jest to próba naciągania polskich abonentów na wysoki rachunek. Próba oddzwonienia na numer prawdopodobnie kubański, może skończyć się dodatkowymi kilkudziesięcioma złotymi doliczonymi do rachunku - alarmuje branżowy portal informatyczny Niebezpiecznik.pl

morguefile.com
Niebezpiecznik.pl zwraca uwagę na to, że dwa miesiące temu miała miejsce również fala dziwnych smsów z numerów z podobnym prefixem, prowokujących do wykonania telefony zwrotnego.

Źródło: Niebezpiecznik.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.