loading
Proszę czekać...
Krzysztof Łapiński: Kto krytykuje prezydenta, krytykuje też prezesa PiS
Opublikowano dnia 15.01.2018 16:06
Każdy, kto oskarża prezydenta o zdradę, musi pamiętać, że nie krytykuje tylko jego, ale stawia zarzuty także prezesowi Kaczyńskiemu - powiedział dziś prezydencki rzecznik Krzysztof Łapiński w Radiu ZET.

KPRP
Łapiński podkreślił, że Andrzej Duda spokojnie reaguje na  krytykę, bo zmiany dokonane w rządzie były uzgodnione z kierownictwem partii. Zdaniem Łapińskiego ich autorem jest Mateusz Morawiecki.

Skoro premier takie propozycje przedstawił, to znaczy, że były one uzgodnione z liderem PiS. Nie było żadnych warunków i szantaży


- powiedział. Rzecznik prezydenta odniósł się również do stanu opozycji. 

- Prezydent na pewno się nie cieszy, że opozycja jest słaba


- stwierdził.

Pytany o to, czy Andrzej Duda podpisze ustawę zaostrzającą przepisy antyaborcyjne, powiedział, że prezydent podkreślał, iż jest przeciwnikiem tzw. aborcji eugenicznej. Jeśli więc ustawa będzie taki warunek spełniać - podpisze ją. Zastrzegł jednak, że przed podpisaniem prezydent dokładnie wczyta się w ten akt prawny. 

 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: przeznaczenie
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Marian
Panic

Apel Karczewskiego do Polonii o obronę imienia Polski niemieckie media naz. "wezwaniem do denuncjowania"
- "Denunziationsaufruf aus Warschau. Berlin setzt auf Vernunft der Polen in Deutschland" - Co oni mają z tym "denuncjowaniem"? Apel marszałka senatu do Polaków na świecie, aby angażować się na rzecz obrony dobrego imienia Polski, wszystkie niemieckie gazety nazywają "wezwaniem do denuncjowania". Ktoś kiedyś słusznie zauważył, że to nie RFN przyłączyło NRD, tylko odwrotnie.
avatar
Adrian
Wachowiak

Tolerancjonizm to pałka politycznej poprawności, ale premier Morawiecki nie może się dać przestraszyć
Któż nie chce być tolerancyjny? Za sprawą terroru politycznej poprawności w dzisiejszym świecie określenie “jesteś nietolerancyjny” urosło do rangi jednej z najcięższych obelg. Każdy komu skutecznie uda się przypiąć łatkę osoby nietolerancyjnej nie ma czego szukać na światowych salonach, dzięki mediom musi się liczyć z ostracyzmem, kariera zawodowa zazwyczaj staje pod dużym znakiem zapytania, a bajońskie sumy na odszkodowania są codziennością.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.