loading
Proszę czekać...
Krzysztof Łapiński: Kto krytykuje prezydenta, krytykuje też prezesa PiS
Opublikowano dnia 15.01.2018 16:06
Każdy, kto oskarża prezydenta o zdradę, musi pamiętać, że nie krytykuje tylko jego, ale stawia zarzuty także prezesowi Kaczyńskiemu - powiedział dziś prezydencki rzecznik Krzysztof Łapiński w Radiu ZET.

KPRP
Łapiński podkreślił, że Andrzej Duda spokojnie reaguje na  krytykę, bo zmiany dokonane w rządzie były uzgodnione z kierownictwem partii. Zdaniem Łapińskiego ich autorem jest Mateusz Morawiecki.

Skoro premier takie propozycje przedstawił, to znaczy, że były one uzgodnione z liderem PiS. Nie było żadnych warunków i szantaży


- powiedział. Rzecznik prezydenta odniósł się również do stanu opozycji. 

- Prezydent na pewno się nie cieszy, że opozycja jest słaba


- stwierdził.

Pytany o to, czy Andrzej Duda podpisze ustawę zaostrzającą przepisy antyaborcyjne, powiedział, że prezydent podkreślał, iż jest przeciwnikiem tzw. aborcji eugenicznej. Jeśli więc ustawa będzie taki warunek spełniać - podpisze ją. Zastrzegł jednak, że przed podpisaniem prezydent dokładnie wczyta się w ten akt prawny. 

 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: UE dopiero będzie mieć kłopoty, czyli o jednego Donalda za dużo
Tam gdzie jest Donald Tusk tam zawsze są problemy i szkody. Powinniśmy jednak być wdzięczni Donaldowi Tuskowi i Fransowi Timmermansowi, bo to właśnie dzięki nim pozbywamy się ostatecznie złudzeń, co do samej Unii i wątpliwości, że tacy ludzie mogą zrobić cokolwiek dobrego i sensownego dla Polski.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Im więcej zwrócili mafii reprywatyzacyjnej, tym większe nagrody otrzymali od HGW
Wczoraj Komisja Weryfikacyjna ogłosiła komunikat o ogromnych nagrodach, jakie wypłaciła urzędująca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz w latach 2007-2013 pracownikom Biura Gospodarki Nieruchomościami (od roku 2014 zamiast premii władze miasta uruchomiły dla tych pracowników dodatek motywacyjny do wynagrodzenia).
avatar
Jerzy
Bukowski

Skandaliczny mural z Baumanem
Jest to poważne nadużyciem moralne, historyczne i polityczne popełnione przez dyrekcję Polin.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.