loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krzysztof Łapiński: Kto krytykuje prezydenta, krytykuje też prezesa PiS
Opublikowano dnia 15.01.2018 16:06
Każdy, kto oskarża prezydenta o zdradę, musi pamiętać, że nie krytykuje tylko jego, ale stawia zarzuty także prezesowi Kaczyńskiemu - powiedział dziś prezydencki rzecznik Krzysztof Łapiński w Radiu ZET.

KPRP
Łapiński podkreślił, że Andrzej Duda spokojnie reaguje na  krytykę, bo zmiany dokonane w rządzie były uzgodnione z kierownictwem partii. Zdaniem Łapińskiego ich autorem jest Mateusz Morawiecki.

Skoro premier takie propozycje przedstawił, to znaczy, że były one uzgodnione z liderem PiS. Nie było żadnych warunków i szantaży


- powiedział. Rzecznik prezydenta odniósł się również do stanu opozycji. 

- Prezydent na pewno się nie cieszy, że opozycja jest słaba


- stwierdził.

Pytany o to, czy Andrzej Duda podpisze ustawę zaostrzającą przepisy antyaborcyjne, powiedział, że prezydent podkreślał, iż jest przeciwnikiem tzw. aborcji eugenicznej. Jeśli więc ustawa będzie taki warunek spełniać - podpisze ją. Zastrzegł jednak, że przed podpisaniem prezydent dokładnie wczyta się w ten akt prawny. 

 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wydarzenie bez precedensu - ratingi Polski w górę, Włoch w dół
1.W ostatni piątek jedna z 3 największych agencji ratingowych Moody’s obniżyła rating Włoch o jeden stopień z Baa2 do Baa3 uzasadniając to wyraźną zmianą strategii budżetowej włoskiego rządu i znacząco podniesionym deficytem, zdecydowanie wyższym niż oczekiwano.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.