loading
Proszę czekać...
Romuald Szeremietiew: Błaszczak ma kompetencje do kierowania MON
Opublikowano dnia 15.01.2018 16:51
Romuald Szeremietiew podkreślił dziś, że Mariusz Błaszczak zdobył odpowiednie kompetencje, potrzebne do kierowania ministerstwem obrony narodowej, bo zajmował w rządzie Beaty Szydło stanowisko ministra spraw wewnętrznych i administracji.

Wikipedia, domena publiczna

To daje doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołami ludzkimi i skomplikowanymi strukturami


– powiedział. Szeremietiew dodał, że dobierając współpracowników Błaszczak musi pamiętać o tym, że oprócz umiejętności zarządczych, muszą oni wykazywać się wiedzą z zakresu obronności. Romuald Szeremietiew był dziś gościem radia 24.

W programie Szeremietiew odniósł się do zdymisjonowania Antoniego Macierewicza. 

Poprzedni minister składał obietnice, nie mając świadomości, jaki jest mechanizm ich realizacji. Potem się okazywało, że jeżeli powie się, że „jutro” się kupi śmigłowce, to jednak nie będzie to możliwe. To jest bardziej skomplikowane


– stwierdził.

 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Źli Polacy, zła Polska - wygodna narracja dla Zachodu
Premier Morawiecki powiedział całkiem niedawno, że gdyby Polska w 1939 roku nie wystąpiła przeciwko Niemcom, los całego narodu żydowskiego byłby zapewne przesądzony, a być może i los innych narodów Europy.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Komu nadal nie podoba się bohater narodowy?
Taką bohaterską postawę warto przedstawiać jako wzór polskiej młodzieży.
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Walka o słowo
Świat, w którym dominuje biały człowiek wyraźnie uległ polaryzacji. Kłócimy się zarówno o drobiazgi jak i o sprawy pryncypialne, które są dla nas ważne ze względów istotowych i bytowych. Ateiści walczą z ludźmi wierzącymi w Boga, najczęściej z katolikami. Lewacy bez pardonu atakują ludzi o poglądach konserwatywnych. Dziennikarze lewej strony opluwają tych dziennikarzy, którzy bronią realnego świata i racjonalnego postrzegania rzeczywistości. Dostrzegamy zwiększoną walkę dobra ze złem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.