loading
Proszę czekać...
Romuald Szeremietiew: Błaszczak ma kompetencje do kierowania MON
Opublikowano dnia 15.01.2018 16:51
Romuald Szeremietiew podkreślił dziś, że Mariusz Błaszczak zdobył odpowiednie kompetencje, potrzebne do kierowania ministerstwem obrony narodowej, bo zajmował w rządzie Beaty Szydło stanowisko ministra spraw wewnętrznych i administracji.

Wikipedia, domena publiczna

To daje doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołami ludzkimi i skomplikowanymi strukturami


– powiedział. Szeremietiew dodał, że dobierając współpracowników Błaszczak musi pamiętać o tym, że oprócz umiejętności zarządczych, muszą oni wykazywać się wiedzą z zakresu obronności. Romuald Szeremietiew był dziś gościem radia 24.

W programie Szeremietiew odniósł się do zdymisjonowania Antoniego Macierewicza. 

Poprzedni minister składał obietnice, nie mając świadomości, jaki jest mechanizm ich realizacji. Potem się okazywało, że jeżeli powie się, że „jutro” się kupi śmigłowce, to jednak nie będzie to możliwe. To jest bardziej skomplikowane


– stwierdził.

 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
dr Piotr
Łysakowski

Dr Piotr Łysakowski: Dezinformacja. Wierni uczniowie tajnych służb PRL
Dezinformacja była jedną z metod działania tajnych służb w PRL (i cały "obozie" państw demokracji ludowej - niestety jeszcze dzisiaj widać , że wspomniane służby mają wiernych uczniów
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Co niepełnosprawni sądzą o wczorajszym proteście pod Sejmem?
Przebywające od wielu dni w Sejmie osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie mają znakomitą okazję, aby jednoznacznie przekonać opinię publiczną, że ich protest ma całkowicie i wyłącznie apolityczny charakter.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Prezydenci zaproszeni pod pomnik gen. Kuklińskiego
Taka wielka, patriotyczna uroczystość ponad wszelkimi politycznymi podziałami należy się „pierwszemu polskiemu oficerowi w NATO”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.