loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Romuald Szeremietiew: Błaszczak ma kompetencje do kierowania MON
Opublikowano dnia 15.01.2018 16:51
Romuald Szeremietiew podkreślił dziś, że Mariusz Błaszczak zdobył odpowiednie kompetencje, potrzebne do kierowania ministerstwem obrony narodowej, bo zajmował w rządzie Beaty Szydło stanowisko ministra spraw wewnętrznych i administracji.

Wikipedia, domena publiczna

To daje doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołami ludzkimi i skomplikowanymi strukturami


– powiedział. Szeremietiew dodał, że dobierając współpracowników Błaszczak musi pamiętać o tym, że oprócz umiejętności zarządczych, muszą oni wykazywać się wiedzą z zakresu obronności. Romuald Szeremietiew był dziś gościem radia 24.

W programie Szeremietiew odniósł się do zdymisjonowania Antoniego Macierewicza. 

Poprzedni minister składał obietnice, nie mając świadomości, jaki jest mechanizm ich realizacji. Potem się okazywało, że jeżeli powie się, że „jutro” się kupi śmigłowce, to jednak nie będzie to możliwe. To jest bardziej skomplikowane


– stwierdził.

 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Człowiek Putina objęty zakazem wjazdu do UE w związku z aneksją Krymu przyjęty w Berlinie
Rząd niemiecki nie miał żadnych skrupułów przyjąć w Berlinie (niemalże w tajemnicy) szefa sztabu generalnego Rosji, Walerija Gierasimowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Minister Ardanowski zapowiedział od początku września wypłaty tzw. pomocy suszowej
Wczoraj minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski w wywiadzie dla TVP Info poinformował, że jego resort będzie gotowy do rozpoczęcia wypłat środków tzw. pomocy suszowej dla poszkodowanych rolników już od początku września.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.