loading
Proszę czekać...
Dziesięcioletni chłopiec z Nowego Jorku stworzył... klub zrzeszający młodych transwestytów
Opublikowano dnia 17.01.2018 12:47
Chłopiec postanowił wykorzystać swoją popularność i stworzył pierwszy w historii klub drag queen tylko dla dzieci. 

screen YT
Desmond Napoles to chłopiec od dawna znany w mediach społecznościowych i środowisku LGBT. Jego rodzice opowiadają, jak od najmłodszych lat lubił ubierać się w ciuchy matki i paradować w nich po domu. Przejawiał duże zainteresowanie damską odzieżą i zabawkami dla dziewczynek. Już jako małe dziecko uświadomił sobie, że jest gejem, a popularność zdobył gdy podczas New York Pride Parade w 2015 roku wykonał taniec w ekstrawaganckim stroju we wszystkich kolorach tęczy. Nagranie trafiło do sieci i błyskawicznie podbiło serca gejów i lesbijek. Na Instagramie Desmond ma ponad 15 tys. fanów. 

Chłopiec postanowił wykorzystać swoją popularność i stworzył pierwszy w historii klub drag queen tylko dla dzieci. 
 

Ludzie powinni być wolni i powinni wyrażać swoje pragnienia, kiedy tylko zechcą


- powiedziała matka, wspierająca działania chłopca. Klub otrzymał nazwę „Haus of Amazing” i oficjalnie ogłoszono jego założenie w październiku 2017 roku. Chłopiec w opisie wyjaśnił, że ma być to przestrzeń dla "pozytywnej, zachęcającej i bezpiecznej społeczności internetowej dla wszystkich drag queenów, tak aby mogli się ze sobą połączyć".

źródło: swiato-poglad.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Źli Polacy, zła Polska - wygodna narracja dla Zachodu
Premier Morawiecki powiedział całkiem niedawno, że gdyby Polska w 1939 roku nie wystąpiła przeciwko Niemcom, los całego narodu żydowskiego byłby zapewne przesądzony, a być może i los innych narodów Europy.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Komu nadal nie podoba się bohater narodowy?
Taką bohaterską postawę warto przedstawiać jako wzór polskiej młodzieży.
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Walka o słowo
Świat, w którym dominuje biały człowiek wyraźnie uległ polaryzacji. Kłócimy się zarówno o drobiazgi jak i o sprawy pryncypialne, które są dla nas ważne ze względów istotowych i bytowych. Ateiści walczą z ludźmi wierzącymi w Boga, najczęściej z katolikami. Lewacy bez pardonu atakują ludzi o poglądach konserwatywnych. Dziennikarze lewej strony opluwają tych dziennikarzy, którzy bronią realnego świata i racjonalnego postrzegania rzeczywistości. Dostrzegamy zwiększoną walkę dobra ze złem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.