loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Dziesięcioletni chłopiec z Nowego Jorku stworzył... klub zrzeszający młodych transwestytów
Opublikowano dnia 17.01.2018 12:47
Chłopiec postanowił wykorzystać swoją popularność i stworzył pierwszy w historii klub drag queen tylko dla dzieci. 

screen YT
Desmond Napoles to chłopiec od dawna znany w mediach społecznościowych i środowisku LGBT. Jego rodzice opowiadają, jak od najmłodszych lat lubił ubierać się w ciuchy matki i paradować w nich po domu. Przejawiał duże zainteresowanie damską odzieżą i zabawkami dla dziewczynek. Już jako małe dziecko uświadomił sobie, że jest gejem, a popularność zdobył gdy podczas New York Pride Parade w 2015 roku wykonał taniec w ekstrawaganckim stroju we wszystkich kolorach tęczy. Nagranie trafiło do sieci i błyskawicznie podbiło serca gejów i lesbijek. Na Instagramie Desmond ma ponad 15 tys. fanów. 

Chłopiec postanowił wykorzystać swoją popularność i stworzył pierwszy w historii klub drag queen tylko dla dzieci. 
 

Ludzie powinni być wolni i powinni wyrażać swoje pragnienia, kiedy tylko zechcą


- powiedziała matka, wspierająca działania chłopca. Klub otrzymał nazwę „Haus of Amazing” i oficjalnie ogłoszono jego założenie w październiku 2017 roku. Chłopiec w opisie wyjaśnił, że ma być to przestrzeń dla "pozytywnej, zachęcającej i bezpiecznej społeczności internetowej dla wszystkich drag queenów, tak aby mogli się ze sobą połączyć".

źródło: swiato-poglad.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: UE dopiero będzie mieć kłopoty, czyli o jednego Donalda za dużo
Tam gdzie jest Donald Tusk tam zawsze są problemy i szkody. Powinniśmy jednak być wdzięczni Donaldowi Tuskowi i Fransowi Timmermansowi, bo to właśnie dzięki nim pozbywamy się ostatecznie złudzeń, co do samej Unii i wątpliwości, że tacy ludzie mogą zrobić cokolwiek dobrego i sensownego dla Polski.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Im więcej zwrócili mafii reprywatyzacyjnej, tym większe nagrody otrzymali od HGW
Wczoraj Komisja Weryfikacyjna ogłosiła komunikat o ogromnych nagrodach, jakie wypłaciła urzędująca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz w latach 2007-2013 pracownikom Biura Gospodarki Nieruchomościami (od roku 2014 zamiast premii władze miasta uruchomiły dla tych pracowników dodatek motywacyjny do wynagrodzenia).
avatar
Jerzy
Bukowski

Skandaliczny mural z Baumanem
Jest to poważne nadużyciem moralne, historyczne i polityczne popełnione przez dyrekcję Polin.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.