loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Dziesięcioletni chłopiec z Nowego Jorku stworzył... klub zrzeszający młodych transwestytów
Opublikowano dnia 17.01.2018 12:47
Chłopiec postanowił wykorzystać swoją popularność i stworzył pierwszy w historii klub drag queen tylko dla dzieci. 

screen YT
Desmond Napoles to chłopiec od dawna znany w mediach społecznościowych i środowisku LGBT. Jego rodzice opowiadają, jak od najmłodszych lat lubił ubierać się w ciuchy matki i paradować w nich po domu. Przejawiał duże zainteresowanie damską odzieżą i zabawkami dla dziewczynek. Już jako małe dziecko uświadomił sobie, że jest gejem, a popularność zdobył gdy podczas New York Pride Parade w 2015 roku wykonał taniec w ekstrawaganckim stroju we wszystkich kolorach tęczy. Nagranie trafiło do sieci i błyskawicznie podbiło serca gejów i lesbijek. Na Instagramie Desmond ma ponad 15 tys. fanów. 

Chłopiec postanowił wykorzystać swoją popularność i stworzył pierwszy w historii klub drag queen tylko dla dzieci. 
 

Ludzie powinni być wolni i powinni wyrażać swoje pragnienia, kiedy tylko zechcą


- powiedziała matka, wspierająca działania chłopca. Klub otrzymał nazwę „Haus of Amazing” i oficjalnie ogłoszono jego założenie w październiku 2017 roku. Chłopiec w opisie wyjaśnił, że ma być to przestrzeń dla "pozytywnej, zachęcającej i bezpiecznej społeczności internetowej dla wszystkich drag queenów, tak aby mogli się ze sobą połączyć".

źródło: swiato-poglad.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wydarzenie bez precedensu - ratingi Polski w górę, Włoch w dół
1.W ostatni piątek jedna z 3 największych agencji ratingowych Moody’s obniżyła rating Włoch o jeden stopień z Baa2 do Baa3 uzasadniając to wyraźną zmianą strategii budżetowej włoskiego rządu i znacząco podniesionym deficytem, zdecydowanie wyższym niż oczekiwano.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.