loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Dziesięcioletni chłopiec z Nowego Jorku stworzył... klub zrzeszający młodych transwestytów
Opublikowano dnia 17.01.2018 12:47
Chłopiec postanowił wykorzystać swoją popularność i stworzył pierwszy w historii klub drag queen tylko dla dzieci. 

screen YT
Desmond Napoles to chłopiec od dawna znany w mediach społecznościowych i środowisku LGBT. Jego rodzice opowiadają, jak od najmłodszych lat lubił ubierać się w ciuchy matki i paradować w nich po domu. Przejawiał duże zainteresowanie damską odzieżą i zabawkami dla dziewczynek. Już jako małe dziecko uświadomił sobie, że jest gejem, a popularność zdobył gdy podczas New York Pride Parade w 2015 roku wykonał taniec w ekstrawaganckim stroju we wszystkich kolorach tęczy. Nagranie trafiło do sieci i błyskawicznie podbiło serca gejów i lesbijek. Na Instagramie Desmond ma ponad 15 tys. fanów. 

Chłopiec postanowił wykorzystać swoją popularność i stworzył pierwszy w historii klub drag queen tylko dla dzieci. 
 

Ludzie powinni być wolni i powinni wyrażać swoje pragnienia, kiedy tylko zechcą


- powiedziała matka, wspierająca działania chłopca. Klub otrzymał nazwę „Haus of Amazing” i oficjalnie ogłoszono jego założenie w październiku 2017 roku. Chłopiec w opisie wyjaśnił, że ma być to przestrzeń dla "pozytywnej, zachęcającej i bezpiecznej społeczności internetowej dla wszystkich drag queenów, tak aby mogli się ze sobą połączyć".

źródło: swiato-poglad.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Kukliński patrzy na defiladę
Marzę, aby w roku 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości śp. generał Ryszard Kukliński został wreszcie zaliczony w poczet kawalerów jej najwyższego odznaczenia - Orderu Orła Białego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukoski: Chwilowa zgoda narodowa
Związek Harcerstwa Polskiego nie będzie narażony na wplątanie go w żenującą rozgrywkę prowadzoną przez reprezentantów dwóch zwaśnionych obozów politycznych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Konwencja w sprawie Morza Kaspijskiego, czyli jak Rosja rozgrywa Iran.
12 sierpnia na szczycie w kazachskim porcie Aktau podpisano konwencję regulującą status Morza Kaspijskiego oraz zasady współpracy 5 państw mających doń dostęp. Negocjacje trwały 22 lata, odbyło się 5 szczytów liderów państw, setki spotkań na niższych szczeblach i negocjacji eksperckich, a do ostatniej chwili nie było wiadomo czy umowa zostanie podpisana. Irańskie media oceniały, przed szczytem, że szansa jej zawarcia wynosi 50 na 50. Już to, że rozmowy trwały tak długo i ostatecznie doszło do zawarcia jakiejś formy porozumienia każe przyjrzeć się temu, co się stało, z większą uwagą. Przede wszystkim z tego powodu, że kształt kompromisu odbija jak w zwierciadle zmieniający się układ sił w regionie oraz zamierzenia i interesy głównych graczy.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.