loading
Proszę czekać...
Tomasz Wolny: Slogan, że Jerzy Owsiak łączy - między bajki
Opublikowano dnia 18.01.2018 14:19
Znany dziennikarz uderza w Jerzego Owsiaka. - Nie znam drugiej tak wielkiej akcji charytatywnej, która wzbudza tak wiele negatywnych emocji i tak wplecionej w spór polityczny - pisze Tomasz Wolny.

youtube.com/WOSP
Tomasz Wolny, dziennikarz "Panoramy" i "Pytania na śniadanie" zaatakował na Twitterze Jerzego Owsiaka i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Choć sam parę razy zdarłem gardło prowadząc finał WOŚP w Wlkp. to coraz bardziej przykro na to patrzeć. Nie znam drugiej tak wielkiej akcji charytatywnej, która wzbudza tak wiele negatywnych emocji i tak wplecionej w spór polityczny

             - napisał Wolny.

Slogan, że Jerzy Owsiak łączy - między bajki

             - dodał.

 mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: przeznaczenie
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Marian
Panic

Apel Karczewskiego do Polonii o obronę imienia Polski niemieckie media naz. "wezwaniem do denuncjowania"
- "Denunziationsaufruf aus Warschau. Berlin setzt auf Vernunft der Polen in Deutschland" - Co oni mają z tym "denuncjowaniem"? Apel marszałka senatu do Polaków na świecie, aby angażować się na rzecz obrony dobrego imienia Polski, wszystkie niemieckie gazety nazywają "wezwaniem do denuncjowania". Ktoś kiedyś słusznie zauważył, że to nie RFN przyłączyło NRD, tylko odwrotnie.
avatar
Adrian
Wachowiak

Tolerancjonizm to pałka politycznej poprawności, ale premier Morawiecki nie może się dać przestraszyć
Któż nie chce być tolerancyjny? Za sprawą terroru politycznej poprawności w dzisiejszym świecie określenie “jesteś nietolerancyjny” urosło do rangi jednej z najcięższych obelg. Każdy komu skutecznie uda się przypiąć łatkę osoby nietolerancyjnej nie ma czego szukać na światowych salonach, dzięki mediom musi się liczyć z ostracyzmem, kariera zawodowa zazwyczaj staje pod dużym znakiem zapytania, a bajońskie sumy na odszkodowania są codziennością.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.