loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Tomasz Wolny: Slogan, że Jerzy Owsiak łączy - między bajki
Opublikowano dnia 18.01.2018 14:19
Znany dziennikarz uderza w Jerzego Owsiaka. - Nie znam drugiej tak wielkiej akcji charytatywnej, która wzbudza tak wiele negatywnych emocji i tak wplecionej w spór polityczny - pisze Tomasz Wolny.

youtube.com/WOSP
Tomasz Wolny, dziennikarz "Panoramy" i "Pytania na śniadanie" zaatakował na Twitterze Jerzego Owsiaka i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Choć sam parę razy zdarłem gardło prowadząc finał WOŚP w Wlkp. to coraz bardziej przykro na to patrzeć. Nie znam drugiej tak wielkiej akcji charytatywnej, która wzbudza tak wiele negatywnych emocji i tak wplecionej w spór polityczny

             - napisał Wolny.

Slogan, że Jerzy Owsiak łączy - między bajki

             - dodał.

 mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: "Sąsiedzi depolonizują historię..."
To, że Ukraińcy na siłę „ukrainizują” historię Kresów Wschodnich RP, przypisując ukraińskość polskim artystom, naukowcom i innym osobom naszego życia publicznego – już wiemy i stało się to niechlubną normą. Tymczasem ostatnio zabrali się za „korygowanie” życiorysu wielkiego Polaka, który co prawda nie miał nic wspólnego ze wschodnimi rubieżami Rzeczpospolitej, więc nie sposób zrobić było z niego Ukraińca (Litwina, Białorusina) – zatem dopisano mu... niemiecką tożsamość.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Nierejestrowana sowiecka agentura
Jak wyglądałaby dzisiaj Polska, gdyby po 1989 roku ujawniono nazwiska wszystkich tajnych współpracowników komunistycznych służb specjalnych (cywilnych i wojskowych) PRL?
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.