loading
Proszę czekać...
Tomasz Wolny: Slogan, że Jerzy Owsiak łączy - między bajki
Opublikowano dnia 18.01.2018 14:19
Znany dziennikarz uderza w Jerzego Owsiaka. - Nie znam drugiej tak wielkiej akcji charytatywnej, która wzbudza tak wiele negatywnych emocji i tak wplecionej w spór polityczny - pisze Tomasz Wolny.

youtube.com/WOSP
Tomasz Wolny, dziennikarz "Panoramy" i "Pytania na śniadanie" zaatakował na Twitterze Jerzego Owsiaka i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Choć sam parę razy zdarłem gardło prowadząc finał WOŚP w Wlkp. to coraz bardziej przykro na to patrzeć. Nie znam drugiej tak wielkiej akcji charytatywnej, która wzbudza tak wiele negatywnych emocji i tak wplecionej w spór polityczny

             - napisał Wolny.

Slogan, że Jerzy Owsiak łączy - między bajki

             - dodał.

 mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
dr Piotr
Łysakowski

Dr Piotr Łysakowski: Dezinformacja. Wierni uczniowie tajnych służb PRL
Dezinformacja była jedną z metod działania tajnych służb w PRL (i cały "obozie" państw demokracji ludowej - niestety jeszcze dzisiaj widać , że wspomniane służby mają wiernych uczniów
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Co niepełnosprawni sądzą o wczorajszym proteście pod Sejmem?
Przebywające od wielu dni w Sejmie osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie mają znakomitą okazję, aby jednoznacznie przekonać opinię publiczną, że ich protest ma całkowicie i wyłącznie apolityczny charakter.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Prezydenci zaproszeni pod pomnik gen. Kuklińskiego
Taka wielka, patriotyczna uroczystość ponad wszelkimi politycznymi podziałami należy się „pierwszemu polskiemu oficerowi w NATO”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.