loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Tomasz Wolny: Slogan, że Jerzy Owsiak łączy - między bajki
Opublikowano dnia 18.01.2018 14:19
Znany dziennikarz uderza w Jerzego Owsiaka. - Nie znam drugiej tak wielkiej akcji charytatywnej, która wzbudza tak wiele negatywnych emocji i tak wplecionej w spór polityczny - pisze Tomasz Wolny.

youtube.com/WOSP
Tomasz Wolny, dziennikarz "Panoramy" i "Pytania na śniadanie" zaatakował na Twitterze Jerzego Owsiaka i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Choć sam parę razy zdarłem gardło prowadząc finał WOŚP w Wlkp. to coraz bardziej przykro na to patrzeć. Nie znam drugiej tak wielkiej akcji charytatywnej, która wzbudza tak wiele negatywnych emocji i tak wplecionej w spór polityczny

             - napisał Wolny.

Slogan, że Jerzy Owsiak łączy - między bajki

             - dodał.

 mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Człowiek Putina objęty zakazem wjazdu do UE w związku z aneksją Krymu przyjęty w Berlinie
Rząd niemiecki nie miał żadnych skrupułów przyjąć w Berlinie (niemalże w tajemnicy) szefa sztabu generalnego Rosji, Walerija Gierasimowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Minister Ardanowski zapowiedział od początku września wypłaty tzw. pomocy suszowej
Wczoraj minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski w wywiadzie dla TVP Info poinformował, że jego resort będzie gotowy do rozpoczęcia wypłat środków tzw. pomocy suszowej dla poszkodowanych rolników już od początku września.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.