loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Stanisław Kogut z PIS źle się poczuł. Przerwano obrady Senatu
Opublikowano dnia 19.01.2018 13:19
Około godziny 13 przerwano obrady Senatu ze względu na zły stan zdrowia posła PIS - informuje radio TOK FM.

Youtube.com
 Senat informuje na Twitterze , że posiedzenie będzie wznowione o godzinie 14.30.  Nie podano informacji co się stało senatorowi i czy będzie on dalej uczestniczył w dyskusji.


Obrady zawieszono w trakcie duskusji nad  punktem dotyczącym wyrażenia zgody (przez Senat) na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie senatora Stanisława Koguta - podaje TOK FM

Jak ogłosił marszałek Stanisław Karczewski, w trakcie posiedzenia mogą pojawić się informacje objęte klauzulą „poufne”, punkt ten rozpatrywany jest po uchwaleniu tajności obrad.
 

We wtorek 16 stycznia senacka komisja odrzuciła  wniosek prokuratury dotyczący zatrzymania Stanisława Koguta z PiS.

We wtorek 19 grudnia CBA zatrzymało  pięciu podejrzanych o korupcję. Wnioski o areszt dla czterech podejrzanych o przyjmowanie korzyści majątkowych na łączną kwotę blisko 1,2 mln zł przekazała do sądu Prokuratura Regionalna w Katowicach. Wśród podejrzanych był syn senatora Stanisława Koguta, Grzegorz K. Nazwisko polityka pojawia się w związku z korupcyjnym działaniem zatrzymanych osób.

Źródło: TOK FM, wprost.pl

BB

 

 

 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Człowiek Putina objęty zakazem wjazdu do UE w związku z aneksją Krymu przyjęty w Berlinie
Rząd niemiecki nie miał żadnych skrupułów przyjąć w Berlinie (niemalże w tajemnicy) szefa sztabu generalnego Rosji, Walerija Gierasimowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Minister Ardanowski zapowiedział od początku września wypłaty tzw. pomocy suszowej
Wczoraj minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski w wywiadzie dla TVP Info poinformował, że jego resort będzie gotowy do rozpoczęcia wypłat środków tzw. pomocy suszowej dla poszkodowanych rolników już od początku września.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.