loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Stanisław Kogut z PIS źle się poczuł. Przerwano obrady Senatu
Opublikowano dnia 19.01.2018 13:19
Około godziny 13 przerwano obrady Senatu ze względu na zły stan zdrowia posła PIS - informuje radio TOK FM.

Youtube.com
 Senat informuje na Twitterze , że posiedzenie będzie wznowione o godzinie 14.30.  Nie podano informacji co się stało senatorowi i czy będzie on dalej uczestniczył w dyskusji.


Obrady zawieszono w trakcie duskusji nad  punktem dotyczącym wyrażenia zgody (przez Senat) na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie senatora Stanisława Koguta - podaje TOK FM

Jak ogłosił marszałek Stanisław Karczewski, w trakcie posiedzenia mogą pojawić się informacje objęte klauzulą „poufne”, punkt ten rozpatrywany jest po uchwaleniu tajności obrad.
 

We wtorek 16 stycznia senacka komisja odrzuciła  wniosek prokuratury dotyczący zatrzymania Stanisława Koguta z PiS.

We wtorek 19 grudnia CBA zatrzymało  pięciu podejrzanych o korupcję. Wnioski o areszt dla czterech podejrzanych o przyjmowanie korzyści majątkowych na łączną kwotę blisko 1,2 mln zł przekazała do sądu Prokuratura Regionalna w Katowicach. Wśród podejrzanych był syn senatora Stanisława Koguta, Grzegorz K. Nazwisko polityka pojawia się w związku z korupcyjnym działaniem zatrzymanych osób.

Źródło: TOK FM, wprost.pl

BB

 

 

 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: "Sąsiedzi depolonizują historię..."
To, że Ukraińcy na siłę „ukrainizują” historię Kresów Wschodnich RP, przypisując ukraińskość polskim artystom, naukowcom i innym osobom naszego życia publicznego – już wiemy i stało się to niechlubną normą. Tymczasem ostatnio zabrali się za „korygowanie” życiorysu wielkiego Polaka, który co prawda nie miał nic wspólnego ze wschodnimi rubieżami Rzeczpospolitej, więc nie sposób zrobić było z niego Ukraińca (Litwina, Białorusina) – zatem dopisano mu... niemiecką tożsamość.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Nierejestrowana sowiecka agentura
Jak wyglądałaby dzisiaj Polska, gdyby po 1989 roku ujawniono nazwiska wszystkich tajnych współpracowników komunistycznych służb specjalnych (cywilnych i wojskowych) PRL?
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.