loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Andruszkiewicz: Nie dajmy sobie wmówić,że donoszenie na Polskę to "normalna dyskusja wewnątrz UE"
Opublikowano dnia 21.01.2018 00:20
- Nie dajmy sobie wmówić, że donoszenie na Polskę to "normalna dyskusja wewnątrz Unii Europejskiej". To działania wbrew Polsce i Polakom, które często odważnie nazywać należy zdradą stanu. Jestem przekonany, że politycy którzy tak robią, kiedyś słono za to zapłacą! - pisze poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz

screen YouTube

- Jest pewna zasada. Taka mianowicie, że możemy mieć rożne koncepcje geopolityczne, rozpatrywać różne kierunki polityki zagranicznej (...) ale tutaj, w Polsce (...) A chociażby pani posęł Róża Thun z Platformy Obywatelskiej, wzięła ostatnio udział w paszkiwlu telewizji niemieckiej przeciwko Polsce, gdzie mówiła, że "Polsce grozi dyktatura". No to już nie jest spór na temat polityki międzynarodowej, to jest po prostu plucie na własną Ojczyznę


- mówił Adam Andruszkiewicz z kolei w TVP info

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Znika pomnik generała, "który się kulom nie kłaniał"
Świerczewski był aktywnym działaczem komunistycznym, który walczył przeciwko Polsce w 1920 roku jako oficer Armii Czerwonej.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli kłamstwu dać godzinę przewagi, to prawda już go nigdy nie dogoni
Gdzieś przeczytałem (mniejsza o to gdzie), że przegrywamy, a właściwie już przegraliśmy z kretesem "bitwę o prawdę historyczną" w sieci. Na podstawie jakichś tam kryteriów i statystyk ktoś doszedł do takich właśnie bardzo ponurych i masochistycznych wniosków. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wzrost PKB w IV kw. 2017 roku wynoszący aż 5,1 proc., dobrym prognostykiem na rok 2018
Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał w poprzednim tygodniu wstępne szacunki wzrostu Produktu Krajowego Brutto (PKB) w IV kwartale 2017 roku, z których wynika, że wzrost ten wyniósł aż 5,1 proc. w porównaniu do IV kwartału 2016 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.