loading
Proszę czekać...
[video] Andruszkiewicz: Nie dajmy sobie wmówić,że donoszenie na Polskę to "normalna dyskusja wewnątrz UE"
Opublikowano dnia 21.01.2018 00:20
- Nie dajmy sobie wmówić, że donoszenie na Polskę to "normalna dyskusja wewnątrz Unii Europejskiej". To działania wbrew Polsce i Polakom, które często odważnie nazywać należy zdradą stanu. Jestem przekonany, że politycy którzy tak robią, kiedyś słono za to zapłacą! - pisze poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz

screen YouTube

- Jest pewna zasada. Taka mianowicie, że możemy mieć rożne koncepcje geopolityczne, rozpatrywać różne kierunki polityki zagranicznej (...) ale tutaj, w Polsce (...) A chociażby pani posęł Róża Thun z Platformy Obywatelskiej, wzięła ostatnio udział w paszkiwlu telewizji niemieckiej przeciwko Polsce, gdzie mówiła, że "Polsce grozi dyktatura". No to już nie jest spór na temat polityki międzynarodowej, to jest po prostu plucie na własną Ojczyznę


- mówił Adam Andruszkiewicz z kolei w TVP info

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Ból…
Gdyby nie inicjatywa władz, mielibyśmy dziś na pierwszych stronach polskich i zagranicznych gazet prawdziwe a nie kadrowane z wielkim wysiłkiem pracowników Agory gorszące sceny z Warszawy. I mielibyśmy wielkiego kaca, że daliśmy sobie zepsuć święto, które raz tylko dane nam było przeżywać. I to tylko, że na to nie pozwolono powinno być dla nas ważne.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk wysoko zawiesza poprzeczkę
Nie odnoszę się do treści przemówień Tuska, lecz wyłącznie do retoryki i erystyki, którymi znakomicie włada.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Największa demokracja świata
Świat stał się globalną wioską, to prawda, ale interesy narodowe i państwowe wciąż są głównym drogowskazem i punktem odniesienia. Globalizacja polityki międzynarodowej nie polega na tym, że poszczególne kraje przestają mieć interesy czy że je grzecznie przekazują organizacjom międzynarodowym, tylko na tym, że owe interesy stają się przedmiotem rozgrywek globalnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.