loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Andruszkiewicz: Nie dajmy sobie wmówić,że donoszenie na Polskę to "normalna dyskusja wewnątrz UE"
Opublikowano dnia 21.01.2018 00:20
- Nie dajmy sobie wmówić, że donoszenie na Polskę to "normalna dyskusja wewnątrz Unii Europejskiej". To działania wbrew Polsce i Polakom, które często odważnie nazywać należy zdradą stanu. Jestem przekonany, że politycy którzy tak robią, kiedyś słono za to zapłacą! - pisze poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz

screen YouTube

- Jest pewna zasada. Taka mianowicie, że możemy mieć rożne koncepcje geopolityczne, rozpatrywać różne kierunki polityki zagranicznej (...) ale tutaj, w Polsce (...) A chociażby pani posęł Róża Thun z Platformy Obywatelskiej, wzięła ostatnio udział w paszkiwlu telewizji niemieckiej przeciwko Polsce, gdzie mówiła, że "Polsce grozi dyktatura". No to już nie jest spór na temat polityki międzynarodowej, to jest po prostu plucie na własną Ojczyznę


- mówił Adam Andruszkiewicz z kolei w TVP info

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Trzy wizyty jednej pani, czyli praca leczy
Był pogodny wieczór. Tata Łukaszka długo jeździł po osiedlu i nie mógł znaleźć wolnego miejsca do parkowania. Wreszcie wypatrzył jedno wolno koło osiedlowego domu. Tam też podjechał i zatrzymał auto, prostopadle do chodnika.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Papua na Eurowizji
Z zapartym tchem czekałem na wynik obiektywnego głosowania, naprawdę z zapartym. Przyznaję, że nic tak mnie nie wzrusza od lat, nic mnie tak nie zapiera, jak uczciwe, obiektywne, głosowanie na gwiazdorków i gwiazdeczki jednego kwadransa. Wczoraj byli, dziś już nikt ich nie pamięta. Przebierają się, zmienią płeć, zapuszczają brody do pasa, wydziwiają jak tylko się da, a przy okazji coś tam śpiewają. I tak w kółko. Eurowizja.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wałęsa idzie na rekord
Jestem przekonany, że Lecha Wałęsę stać na jeszcze więcej w autodestrukcji resztek dawnego autorytetu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.