loading
Proszę czekać...
[video] Andruszkiewicz: Nie dajmy sobie wmówić,że donoszenie na Polskę to "normalna dyskusja wewnątrz UE"
Opublikowano dnia 21.01.2018 00:20
- Nie dajmy sobie wmówić, że donoszenie na Polskę to "normalna dyskusja wewnątrz Unii Europejskiej". To działania wbrew Polsce i Polakom, które często odważnie nazywać należy zdradą stanu. Jestem przekonany, że politycy którzy tak robią, kiedyś słono za to zapłacą! - pisze poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz

screen YouTube

- Jest pewna zasada. Taka mianowicie, że możemy mieć rożne koncepcje geopolityczne, rozpatrywać różne kierunki polityki zagranicznej (...) ale tutaj, w Polsce (...) A chociażby pani posęł Róża Thun z Platformy Obywatelskiej, wzięła ostatnio udział w paszkiwlu telewizji niemieckiej przeciwko Polsce, gdzie mówiła, że "Polsce grozi dyktatura". No to już nie jest spór na temat polityki międzynarodowej, to jest po prostu plucie na własną Ojczyznę


- mówił Adam Andruszkiewicz z kolei w TVP info

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Mamy charyzmatycznego premiera
Premier zawiesił bardzo wysoko poprzeczkę w kampanii samorządowej nie tylko liderom opozycji, ale także własnemu obozowi politycznemu.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Deutschlandfunk tłumaczy dyplomatyczną zdradę Niemiec
Niedawno przyjmowany był w Berlinie (w sposób nieomal tajny) rosyjski szef sztabu, Gierasimow, człowiek objęty zakazem wjazdu do Unii, a wczoraj gościł u naszych niemieckich "przyjaciół" sam Putin. Ciekawe są komentarze niemieckich mediów mainstreamowych, które wyczuwają co prawda, że coś jest nie tak, że to wszystko wygląda na niemieckie sobiepaństwo, na - jak to oni nazywają - "Alleingang" i przytaczają nawet z pewną troską głosy zaniepokojonej zagranicy, skąd padają nawet tak śmiałe supozycje, jak "dyplomatyczna zdrada". Zawsze jednak bardzo szybko znajdują usprawiedliwienie dla owego niemieckiego "Alleingangu", wszak Angela, jak przystało na przywódczynię Europy, rozmawia z Putinem nie w imieniu Niemiec, lecz całego kontynentu.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Kanapki
Kiedy dwie kobiety przebywają blisko siebie dłuższy czas, zawsze dochodzi pomiędzy nimi do rywalizacji na jakiejś płaszczyźnie. I nieważne czy są te kobiety sobie zupełnie obce, czy też to najlepsze przyjaciółki, czy w ostateczności rodzina. I to jest po prostu faktyczny fakt.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.