loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Oj tam, oj tam, roztargniony byłem". Komentarze internautów ws. wyroku sędziego Topały
Opublikowano dnia 20.02.2018 17:42
Kontrowersyjny wyrok Sądu Najwyższego w sprawie kradzieży 50zł przez sędziego Mirosława Topałę rozgrzał dzisiaj opinię publiczną. Głos zabrało wielu dziennikarzy, polityków i publicystów, zaś hasło "Sąd Najwyższy" było jednym z najczęściej pojawiających się dzisiaj w tweetach. 

Wiesław Kozielewicz, sędzia SN, screen video TVP Info, twitter
Przypomnijmy: Sąd Najwyższy uniewinnił sędziego Topałę od zarzutu kradzieży 50 złotych, tłumacząc jego zachowanie "roztargnieniem". Zmienił w ten sposób wyrok sądu dyscyplinarnego I instancji, który usunął Topyłę ze stanu sędziowskiego. Sprawa była bardzo szeroko komentowana w sieci.
 

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Plastynowanie gotówkowe
Przyglądam się młodym, interesująco inteligentnym, pracowitym inaczej kandydatom z wybitnie zasłużonej partii. O którą chodzi? Proszę odgadnąć. Przyglądam się bardzo dokładnie, a jak tak się przyglądam, to zauważam zadziwiające podobieństwo między nimi. Od Szczecina po Gdańsk, od Wrocławia po Inowrocław, od miasteczka po aglomerację. Jest coś, co ich wszystkich łączy. Co to takiego?
avatar
Historia W
Aspektach Różnych

19-20 czerwca 1574 r. - ucieczka króla Henryka Walezego z Polski
444 lata temu, w nocy z 19 na 20 czerwca 1574 r., król Polski Henryk z rodu Walezjuszy zbiegł ze stołecznego Krakowa i wraz z kilkoma zaufanymi osobami uciekł do rodzinnej Francji, by objąć tron po zmarłym bracie Karolu IX.
avatar
Portal
Stoczniowy

[Wywiad] Konrad Konefał: PGZ Stocznia Wojenna szuka 150 pracowników i liczy na nowe kontrakty
– Jeżeli pozyskamy kontrakty w takim kształcie, do jakiego dążymy, będziemy potrzebowali nawet 150 nowych pracowników w drugim półroczu tego roku. Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych. Chcemy również uzupełnić wakaty na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca – mówi prezes zarządu PGZ Stoczni Wojennej Konrad Konefał w rozmowie z Portalem Stoczniowym.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.