loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Oj tam, oj tam, roztargniony byłem". Komentarze internautów ws. wyroku sędziego Topały
Opublikowano dnia 20.02.2018 17:42
Kontrowersyjny wyrok Sądu Najwyższego w sprawie kradzieży 50zł przez sędziego Mirosława Topałę rozgrzał dzisiaj opinię publiczną. Głos zabrało wielu dziennikarzy, polityków i publicystów, zaś hasło "Sąd Najwyższy" było jednym z najczęściej pojawiających się dzisiaj w tweetach. 

Wiesław Kozielewicz, sędzia SN, screen video TVP Info, twitter
Przypomnijmy: Sąd Najwyższy uniewinnił sędziego Topałę od zarzutu kradzieży 50 złotych, tłumacząc jego zachowanie "roztargnieniem". Zmienił w ten sposób wyrok sądu dyscyplinarnego I instancji, który usunął Topyłę ze stanu sędziowskiego. Sprawa była bardzo szeroko komentowana w sieci.
 

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.