loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Oj tam, oj tam, roztargniony byłem". Komentarze internautów ws. wyroku sędziego Topały
Opublikowano dnia 20.02.2018 17:42
Kontrowersyjny wyrok Sądu Najwyższego w sprawie kradzieży 50zł przez sędziego Mirosława Topałę rozgrzał dzisiaj opinię publiczną. Głos zabrało wielu dziennikarzy, polityków i publicystów, zaś hasło "Sąd Najwyższy" było jednym z najczęściej pojawiających się dzisiaj w tweetach. 

Wiesław Kozielewicz, sędzia SN, screen video TVP Info, twitter
Przypomnijmy: Sąd Najwyższy uniewinnił sędziego Topałę od zarzutu kradzieży 50 złotych, tłumacząc jego zachowanie "roztargnieniem". Zmienił w ten sposób wyrok sądu dyscyplinarnego I instancji, który usunął Topyłę ze stanu sędziowskiego. Sprawa była bardzo szeroko komentowana w sieci.
 

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Maciej
Skotnicki

Maciej Skotnicki: Rozumiem Twoją frustrację
Może wybierasz się na Czarny Protest. Wydaje Ci się, że popierasz postulaty na nim przedstawiane. Jednak, czy chcesz firmować swoją twarzą tę sprawę?
avatar
Jerzy
Bukowski

KdSZZwZzRORwSPPPMKoPTdMK
Myślę, że trzeba jak najszybciej zgłosić tę nazwę do Księgi Rekordów Guinnessa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Mafia w Warszawie wyłudzała pieniądze i kamienice, ze wsparciem z budżetu państwa
Wczoraj Komisja Weryfikacyjna pod przewodnictwem Patryka Jakiego zaprezentowała raport dotyczący wyłudzeń zarówno środków finansowych jak i nieruchomości w naturze przez grupę mecenasa Roberta N. (przez wiele lat dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, brata urzędniczki zatrudnionej w ministerstwie sprawiedliwości za rządów PO-PSL, beneficjentki wielu milionów złotych pochodzących z tego procederu).
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.