loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Jonny Daniels o filmie nawołującym USA do zerwania kontaktów z Polską: Niedopuszczalne kłamstwa
Opublikowano dnia 21.02.2018 15:33
Wpływowa amerykańsko-żydowska organizacja Ruderman Family Foundation wyprodukowała film, w którym Żydzi oskarżają Polskę o prawo, które przyczyni się do wtrącenia ich do więzień. Odpowiedzi udzielił żydowski lobbysta Jonny Daniels

screen
Na filmie, który prezentujemy poniżej, młodzi ludzie, rodziny i ocaleni z Zagłady wypowiadają zwrot "polski Holokaust". Wzywają także amerykański rząd do zerwania kontaktów dyplomatycznych z Polską.

Na materiał odpowiedział Jonny Daniels, prezes fundacji „From the Depths”, zajmującej się stosunkami polsko-żydowskimi. - Polacy i Żydzi powinni zjedoczyć sie razem przeciwko temu video. To są niedopuszczalne kłamstwa - napisał Daniels na swoim profilu na Twitterze.

 

Daniels opublikował także filmik, na którym stwierdził, że akcja jest przejawem niezrozumienia "tego, co się tutaj dzieje", a sam termin "Polski Holokaust" określa jako "nie do przyjęcia".

mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gdzie jest ojczyzna Frasyniuka?
"Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE."
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.