loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Jonny Daniels o filmie nawołującym USA do zerwania kontaktów z Polską: Niedopuszczalne kłamstwa
Opublikowano dnia 21.02.2018 15:33
Wpływowa amerykańsko-żydowska organizacja Ruderman Family Foundation wyprodukowała film, w którym Żydzi oskarżają Polskę o prawo, które przyczyni się do wtrącenia ich do więzień. Odpowiedzi udzielił żydowski lobbysta Jonny Daniels

screen
Na filmie, który prezentujemy poniżej, młodzi ludzie, rodziny i ocaleni z Zagłady wypowiadają zwrot "polski Holokaust". Wzywają także amerykański rząd do zerwania kontaktów dyplomatycznych z Polską.

Na materiał odpowiedział Jonny Daniels, prezes fundacji „From the Depths”, zajmującej się stosunkami polsko-żydowskimi. - Polacy i Żydzi powinni zjedoczyć sie razem przeciwko temu video. To są niedopuszczalne kłamstwa - napisał Daniels na swoim profilu na Twitterze.

 

Daniels opublikował także filmik, na którym stwierdził, że akcja jest przejawem niezrozumienia "tego, co się tutaj dzieje", a sam termin "Polski Holokaust" określa jako "nie do przyjęcia".

mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Kościelne "piosenki zakazane"
Stosowny dokument będzie pierwszym efektem sesji plenarnej V Synodu Diecezji Tarnowskiej.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: Mistrz "Demolka" Tusk
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Andrzej
Kołodziejski

Andrzej Kołodziejski: Mundurowe postulaty
Trzy miesiące od konferencji prasowej Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, która odbyła się 27 marca, mundurowe związki zawodowe mają podjąć decyzję dotyczącą ogłoszenia ogólnopolskiej akcji protestacyjnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.