loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Jonny Daniels o filmie nawołującym USA do zerwania kontaktów z Polską: Niedopuszczalne kłamstwa
Opublikowano dnia 21.02.2018 15:33
Wpływowa amerykańsko-żydowska organizacja Ruderman Family Foundation wyprodukowała film, w którym Żydzi oskarżają Polskę o prawo, które przyczyni się do wtrącenia ich do więzień. Odpowiedzi udzielił żydowski lobbysta Jonny Daniels

screen
Na filmie, który prezentujemy poniżej, młodzi ludzie, rodziny i ocaleni z Zagłady wypowiadają zwrot "polski Holokaust". Wzywają także amerykański rząd do zerwania kontaktów dyplomatycznych z Polską.

Na materiał odpowiedział Jonny Daniels, prezes fundacji „From the Depths”, zajmującej się stosunkami polsko-żydowskimi. - Polacy i Żydzi powinni zjedoczyć sie razem przeciwko temu video. To są niedopuszczalne kłamstwa - napisał Daniels na swoim profilu na Twitterze.

 

Daniels opublikował także filmik, na którym stwierdził, że akcja jest przejawem niezrozumienia "tego, co się tutaj dzieje", a sam termin "Polski Holokaust" określa jako "nie do przyjęcia".

mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Te pomniki muszą stanąć!
Apeluję do władz Krakowa o zrealizowanie w roku 100-lecia odzyskania niepodległości bardzo dawno temu podjętych uchwał.
avatar
Andrzej
Fajda

[kliknij], by zobaczyć całość] Andrzej Fajda: Nowa inwestycja na dnie Bałtyku...
...mądrością Nowego Etapu
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: W 2017 roku rekordowy eksport i dodatni wynik na rachunku obrotów bieżących
Jak podaje Główny Urząd Statystyczny (GUS) rok 2017 zakończył się nie tylko wysokim wzrostem gospodarczym, ale także polska gospodarka odnotowała rekordowe rozmiary eksportu, który przekroczył po raz pierwszy w historii 200 mld euro.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.