loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Manuel Sarrazin krytykował ZDF za "polskie obozy". Teraz pokieruje polsko-niemiecką grupą parlamentarną
Opublikowano dnia 20.04.2018 00:32
36-letni polityk Zielonych studiował polonistykę i mieszka w Hamburgu, doskonale mówi po polsku. Znany jest z tego, że podczas ostatnich dyskusji o polskiej ustawie o IPN zarzucał niemieckim mediom "niedbałe, nieodpowiednie z historyczno-politycznego punktu widzenia i błędne historycznie" podejście do historii. Z nominacji niemieckiej Partii Zielonych pokieruje polsko-niemiecką grupą parlamenatrną

screen YouTube

- Musimy podkreślić, że nie było +polskich obozów+, lecz wyłącznie narodowo-socjalistyczne obozy śmierci, które założone zostały przez Niemców w okupowanej Polsce w celu dokonania ludobójstwa na europejskich Żydach


- pisał również na temat "polskich obozów"

Źródło: DW.com
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.