loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Bawaria wprowadza nakaz wieszania krzyży w urzędach
Opublikowano dnia 24.04.2018 16:34
- Krucyfiksy mają w przyszłości wisieć we wszystkich urzędach Bawarii. Decyzja została podjęta przez rząd stanowy - informuje niemiecki Spiegel.

pixabay.com
Rząd w Bawarii uznał, że krzyż jest podstawowym symbolem tożsamości kulturowo-chrześcijańskiej. Dlategoo od 1 czerwca 2018 r. wszystkie gminy i powiaty mają obowiązek wieszania w podległych im urzędach krzyże na ścianach. Umieszczenie krzyża ma być znakiem przywiązania do podstawowych wartości, porządku prawnego i społecznego w Bawarii i Niemczech.

mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Rabaty pełne Cybów
Jednym z ulubionych komentarzy zwolenników PiS, udzielających się w sieci w odniesieniu do przejawów czystej nienawiści pojawiających się w wypowiedziach zwolenników radykalnej opozycji jest ostrzeżenie przed wyhodowaniem kolejnego Cyby. Ja mam poważniejsze obawy. Wydaje mi się, że chodzi nie o hodowlę kolejnego Cyby a o cale rabaty Cybów. Rosnące, niestety, prawdopodobnie po obu stronach. Już nie sporu a pełnej zajadłości i pozbawionej zasad wojny.
avatar
Adam
Zyzman

Adam Zyzman: Powrót do "ery pary"
"Parowozjada" w Chabówce
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Pieracki zostanie pochowany w mauzoleum
Ponowny pochówek generała Bronisława Pierackiego odbędzie się 14 października na Starym Cmentarzu w Nowym Sączu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.