loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Mateusz Borek zarzucił Onetowi przeinaczenie jego słów i groził zerwaniem współpracy
Opublikowano dnia 22.05.2018 19:12
W poniedziałek czytelnicy Onet.pl mieli okazję przeczytać na rzeczonym portalu news zatytyłowany: "Borek: znaczna część elektoratu PiS pochodzi ze środowisk kibicowskich”. Jak się szybko okazało, znany komentator sportowy nic takiego nie powiedział i zagroził portalowi zerwanie współpracy, jeśli ten nie zdecyduje się na zdjęcie materiału.

screen YT
Po publikacji newsa „Borek: znaczna część elektoratu PiS pochodzi ze środowisk kibicowskich”, sam zainteresowany szybko zareagował na Twitterze.
 

oświadczam @onetpl, że ja się w takie zabawy nie bawię. Nieprawdziwe zdanie. Nadinterpretacja komuś pasująca. Mówiłem o tym, że każda władza jest delikatna w postępowaniu w takich wypadkach, bo tam jest elektorat i nie spodziewam się szybkich i skutecznych reakcji rządu


- czytamy w Tweecie komentatora sportowego.
 

Albo to @onet zaraz zdejmie, albo kończę udział w tym programie


- dodał Mateusz Borek.

Bartosz Węglarczyk, dyrektor programowy Onetu, przeprosił komentatora i ekipę programu „Misja futbol”, a tytuł został zmieniony. 
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
ks. Marek
Radomski

Ks. Marek Radomski: Ojciec to ten, co rodzi do wartości
Kilka refleksji wokół gali wyboru Nauczyciela Roku
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Górale i prawosławie
Jan Paweł II dał najkrótszy wykład na temat hierarchii ważności spraw, jaka ma obowiązywać w Kościele rzymskokatolickim.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Kolejny przedstawiciel naszej "elyty" na skargach w niemieckich mediach...
W rozmowie ze "Spiegel Online" autor scenariuszy fimowych, Maciej Karpiński mówi o "obawach (strachach) twórców kina w swoim kraju i o próbach wpływania rządu na produkcję filmową".
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.