loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Jarosław Sellin o zawieszeniu protestu OzN: Uznajemy zasadność postulatów. Chcemy rozmawiać dalej
Opublikowano dnia 27.05.2018 11:14
W programie "Woronicza17" wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego mówił o planowanym zawieszeniu protestu osób niepełnoprawnych i ich opiekunów.

print screen/TT

Uznajemy zasadność postulatów, z którymi te Panie przyszły do Sejmu, większość z tych postulatów została rozwiązana, chcemy kontynuować dialog z tymi Paniami. Będzie ten dialog kontynuowany, jeżeli ten protest się zakończy w innych miejscach i dalej będziemy te problemy rozwiązywać...i chcemy rozmawiać z całym środowiskiem tych osób...

- powiedział Jarosław Sellin.
 

Nie może być tak, że środowiska niepełnosprawnych są różnicowane (...) My praktycznymi rozwiązaniami właśnie to proponujemy 

- stwierdził.
 

adg/k

źródło: TT/TVPInfo

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jacek
Matysiak

Między Trumpem, a nadzieją?
Czy Trump potrafi i czy jest zdolny, zatrzymać koło historii nakręcone przez kroczących odważnie i skutecznie banksterów? Pochodzi z ich gniazda, ich centrum, z Nowego Jorku, dobrze ich zna, jest już doświadczonym miliarderem po 70-ce, który zdobywając prezydenturę i niespodziewanie bijąc ich przedstawicielkę, zaskoczył wszystkich strukturalnie myślących analityków. Trump jest również modelem inteligentnego trybuna, doskonale odczytuje problemy trapiące znaczne rzesze obywateli, nazywa je i oferuje remedium.
avatar
Marek
Budzisz

Bez realnych zmian Ukraina, Mołdawia i Gruzja nigdy nie staną się częścią Zachodu.
Wiele wskazuje na to, że fala pokojowych demonstracji, która doprowadziła już do zmiany rządów w Armenii i w Gruzji dotrze i do innych post sowieckich państw. Zaczynają się protesty w Mołdawii oraz na Ukrainie. Pisałem już wcześniej, iż są tacy analitycy, którzy dopatrują się w tym „ręki Moskwy” i tego rodzaju inspiracji nie można wykluczyć, jednak trzeba też bezstronnie stwierdzić, że tamtejsze elity, najczęściej deklaratywnie prozachodnie, dołożyły niemało starań, aby doprowadzić do zaognienia sytuacji wewnętrznej.
avatar
Jerzy
Bukowski

Kto ma pamiątki z sypania polskiej Mogiły Mogił?
Wystawa pt. „Kopiec pamięci” zostanie otwarta 6 sierpnia br. i potrwa do 27 stycznia 2019 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.