loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Jarosław Sellin o zawieszeniu protestu OzN: Uznajemy zasadność postulatów. Chcemy rozmawiać dalej
Opublikowano dnia 27.05.2018 11:14
W programie "Woronicza17" wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego mówił o planowanym zawieszeniu protestu osób niepełnoprawnych i ich opiekunów.

print screen/TT

Uznajemy zasadność postulatów, z którymi te Panie przyszły do Sejmu, większość z tych postulatów została rozwiązana, chcemy kontynuować dialog z tymi Paniami. Będzie ten dialog kontynuowany, jeżeli ten protest się zakończy w innych miejscach i dalej będziemy te problemy rozwiązywać...i chcemy rozmawiać z całym środowiskiem tych osób...

- powiedział Jarosław Sellin.
 

Nie może być tak, że środowiska niepełnosprawnych są różnicowane (...) My praktycznymi rozwiązaniami właśnie to proponujemy 

- stwierdził.
 

adg/k

źródło: TT/TVPInfo

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
ks. Marek
Radomski

Ks. Marek Radomski: Ojciec to ten, co rodzi do wartości
Kilka refleksji wokół gali wyboru Nauczyciela Roku
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Górale i prawosławie
Jan Paweł II dał najkrótszy wykład na temat hierarchii ważności spraw, jaka ma obowiązywać w Kościele rzymskokatolickim.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Kolejny przedstawiciel naszej "elyty" na skargach w niemieckich mediach...
W rozmowie ze "Spiegel Online" autor scenariuszy fimowych, Maciej Karpiński mówi o "obawach (strachach) twórców kina w swoim kraju i o próbach wpływania rządu na produkcję filmową".
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.