loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Ciekawe. Henryk Wujec: Powiem coś niezgodnego z narracją. Miało być samooczyszczenie sądów, ale..
Opublikowano dnia 17.07.2018 11:54
- Powiem coś niezgodnego z narracją polityczną obowiązkową, że jednak uważaliśmy, że środowisko sędziowskie powinno być przejrzane, ale nie zostało to zrobione z różnych przyczyn, między innymi dlatego, że były ważniejsze sprawy, no bo Polska się waliła i trzeba było jakoś ją budować - mówił Henryk Wujec w TVN24

screen TT

- Uważaliśmy, że powinno to być ze środka to zrobione, ale wtedy kierownictwo ministerstwa sprawiedliwości mówiło: "To będzie samoocena sędziów, samorządu". I tu był błąd (...) Nigdy samorząd nie dokona takiego dobrego samooczyszczenia, bo to nie jest w jego interesie. 


- mówił Henryk Wujec
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wychowawcza misja Chelsea
Zamiast karać swoich kibiców zakazami stadionowymi Chelsea będzie im organizować wycieczki edukacyjne do byłego niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Szczyt UE czyli 0 do 3…
Trzy wyzwania − i trzy razy Unia podejmuje najgorsze z możliwych rozwiązań. A potem establiszment dziwi się, że ludzie głosują, jak głosują, a UE nie ma już praktycznie żadnego autorytetu.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.