loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Ciekawe. Henryk Wujec: Powiem coś niezgodnego z narracją. Miało być samooczyszczenie sądów, ale..
Opublikowano dnia 17.07.2018 11:54
- Powiem coś niezgodnego z narracją polityczną obowiązkową, że jednak uważaliśmy, że środowisko sędziowskie powinno być przejrzane, ale nie zostało to zrobione z różnych przyczyn, między innymi dlatego, że były ważniejsze sprawy, no bo Polska się waliła i trzeba było jakoś ją budować - mówił Henryk Wujec w TVN24

screen TT

- Uważaliśmy, że powinno to być ze środka to zrobione, ale wtedy kierownictwo ministerstwa sprawiedliwości mówiło: "To będzie samoocena sędziów, samorządu". I tu był błąd (...) Nigdy samorząd nie dokona takiego dobrego samooczyszczenia, bo to nie jest w jego interesie. 


- mówił Henryk Wujec
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.