loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Robert Wagner [Strajk Kobiet]: Na zachodzie za krzyczenie megafonem w twarz pacyfikacja w 10 sekund
Opublikowano dnia 22.07.2018 01:32
- Teraz będzie mega kontrowersyjne. Do znajomych oburzonych postępowaniem Policji. Gdyby nasza Policja trzymała się standardów policyjnych w krajach zachodnich (Niemcy lub Francja) lub USA i gdyby miała taki respekt jak tam to wpierdol pałką, gaz w twarz i armatki wodne byłyby w użyciu od dawna. - pisze nie kto inny jak Robert Wagner założyciel grupy Ogólnopolski Strajk Kobiet i współorganizator Czarnych Marszów. Jakkolwiek dość przytomna, wypowiedź nie spotkała się z aplauzem fanów.

morguefile.com

- A za krzyczenie megafonem w twarz z odległości 5-10 cm krzyczący cokolwiek w twarz funkcjonariuszom powinien być spacyfikowany w 10 sekund. Ament.


- pisze Robert Wagner
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Oligofagizm szarańczy czyli ósma plaga egipska
„Bóg pogroził ludowi, ale z wiarą praca rozbraja Jego gniewy i klęskę odwraca” – motto na jedynym w świecie pomniku szarańczy w Zwierzyńcu. Pomnik ma prosty kształt rzymskiego sarkofagu na którym wykuta jest data i nazwy okolicznych wsi, które dotknęła ta niszczycielska plaga.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wychowawcza misja Chelsea
Zamiast karać swoich kibiców zakazami stadionowymi Chelsea będzie im organizować wycieczki edukacyjne do byłego niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Szczyt UE czyli 0 do 3…
Trzy wyzwania − i trzy razy Unia podejmuje najgorsze z możliwych rozwiązań. A potem establiszment dziwi się, że ludzie głosują, jak głosują, a UE nie ma już praktycznie żadnego autorytetu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.