loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Robert Wagner [Strajk Kobiet]: Na zachodzie za krzyczenie megafonem w twarz pacyfikacja w 10 sekund
Opublikowano dnia 22.07.2018 01:32
- Teraz będzie mega kontrowersyjne. Do znajomych oburzonych postępowaniem Policji. Gdyby nasza Policja trzymała się standardów policyjnych w krajach zachodnich (Niemcy lub Francja) lub USA i gdyby miała taki respekt jak tam to wpierdol pałką, gaz w twarz i armatki wodne byłyby w użyciu od dawna. - pisze nie kto inny jak Robert Wagner założyciel grupy Ogólnopolski Strajk Kobiet i współorganizator Czarnych Marszów. Jakkolwiek dość przytomna, wypowiedź nie spotkała się z aplauzem fanów.

morguefile.com

- A za krzyczenie megafonem w twarz z odległości 5-10 cm krzyczący cokolwiek w twarz funkcjonariuszom powinien być spacyfikowany w 10 sekund. Ament.


- pisze Robert Wagner
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
avatar
Przemysław
Jarasz

Lekarz ginekolog podejrzany o zgwałcenie pacjentki i molestowanie innych. Został zatrzymany przez policję
50-letni lekarz ginekolog z Zabrza jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym. Został już zatrzymany przez miejscową policję prowadzącą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zabrzu. Podejrzany medyk został objęty m.in. policyjnym dozorem i absolutnym zakazem wykonywania zawodu. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Śledczy nie wykluczają, że ofiar lekarza może być więcej i apelują do kobiet, które mogły być pokrzywdzone przez zatrzymanego ginekologa, o zgłaszanie się na policję lub do prokuratury.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.