loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Poznań - tramwaje w flagami LGBT. Wybranowski: Tak szkodliwego jak Jaśkowiak urzędnika nie było od wojny
Opublikowano dnia 10.08.2018 11:33
W Poznaniu, w związku w mającą się odbyć w weekend Paradą Równości, tramwaje wyjechały na ulice miasta z tęczowymi flagami środowisk LGBT. Sprawa wzbudziła liczne komentarze. Głos zabrał także znany publicysta.

YT, print screen


Szkoda, że będąc utrzymywanym z pieniędzy mieszkańców to nie mieszkańcy są dla nich priorytetem. Powtórzę - tak szkodliwego dla Poznania urzędnika jak Jaśkowiak i jego banda zideologizowanych dyletantów nie było w Poznaniu od wojny

- stwierdził Wojciech Wybranowski.

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wychowawcza misja Chelsea
Zamiast karać swoich kibiców zakazami stadionowymi Chelsea będzie im organizować wycieczki edukacyjne do byłego niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Szczyt UE czyli 0 do 3…
Trzy wyzwania − i trzy razy Unia podejmuje najgorsze z możliwych rozwiązań. A potem establiszment dziwi się, że ludzie głosują, jak głosują, a UE nie ma już praktycznie żadnego autorytetu.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.