loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Robert Biedroń nie wystartuje w Słupsku. Będzie walczył o prezydenturę?
Opublikowano dnia 14.08.2018 08:26
Według „Gazety Wyborczej” Robert Biedroń nie będzie kandydował na drugą kadencję w Słupsku. Do końca roku polityk ma ogłosić start projektu politycznego "Kocham Polskę”.

wikipedia/ Silar/CC BY-SA 4.0
Pierwszym poważnym sprawdzianem dla ugrupowania mają być wybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.

Po tym jak w „Wyborcza” opublikowała informacje na temat prezydenta Słupska ten napisał na Twitterze: „Fama crescit eundo (plotka rośnie, rozchodząc się). Kocham Słupsk, podobnie jak Polskę.”

Robert Biedroń prezydentem Słupska został w 2014 roku, pokonując w II turze kandydata Platformy Obywatelskiej Zbigniewa Konwińskiego, zdobywając 57 proc. głosów. Wcześniej był związany z Ruchem Palikota.

Ostatni sondaż prezydencki przeprowadzony dla "Super Expressu" daje Biedronowi 17 proc. poparcia i trzecią pozycję. Polityka wyprzedają Donald Tusk i Andrzej Duda.

Źródło: Gazeta Wyborcza/ Super Express
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.