loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Turcja: Ostrzelano ambasadę USA w Ankarze
Opublikowano dnia 20.08.2018 08:46
Nieznani sprawcy ostrzelali z samochodu ambasadę Stanów Zjednoczonych w stolicy Turcji. Media podkreślają, że w incydencie nikt nie ucierpiał, a sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia.

pixabay.com
Do zdarzenia doszło ok. godziny 5 rano czasu lokalnego. Część pocisków wystrzelonych z przejeżdżającego białego samochodu, utkwiła w oknie budki strażniczej przed placówką. 

Jak przypomina agencja dpa, do incydentu doszło w okresie nasilonych napięć w stosunkach między USA i Turcją. Ostatnio jednym z punktów spornych jest m.in. sprawa amerykańskiego pastora Andrew Brunsona, oskarżanego w Turcji o terroryzm.
 
źródło: onet.pl, dorzeczy.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
avatar
Marian
Panic

M. Panic: Szkalowanie Polski w niemieckich mediach to świadoma, sterowana odgórnie państwowa propaganda
To uporczywe zrównywanie Polski z Turcją, ta niezwykła wręcz częstotliwość pojawiania się tego niczym nie uzasadnionego zrównania, nie mówiąc już o innych kłamstwach nagminnie występujących w niemieckich mediach na temat naszego kraju, świadczy nie tylko o stanie tychże mediów, ale i o totalnej degrengoladzie ich elit - ich całkowitym upolitycznieniu i oderwaniu od rzeczywistości. Nikt mnie nie przekona, że stoi za tym jedynie ignorancja i bezmyślność, że brak im wiedzy i rozeznania, a już zwłaszcza, że jest to tylko jakiś margines.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.