loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Turcja: Ostrzelano ambasadę USA w Ankarze
Opublikowano dnia 20.08.2018 08:46
Nieznani sprawcy ostrzelali z samochodu ambasadę Stanów Zjednoczonych w stolicy Turcji. Media podkreślają, że w incydencie nikt nie ucierpiał, a sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia.

pixabay.com
Do zdarzenia doszło ok. godziny 5 rano czasu lokalnego. Część pocisków wystrzelonych z przejeżdżającego białego samochodu, utkwiła w oknie budki strażniczej przed placówką. 

Jak przypomina agencja dpa, do incydentu doszło w okresie nasilonych napięć w stosunkach między USA i Turcją. Ostatnio jednym z punktów spornych jest m.in. sprawa amerykańskiego pastora Andrew Brunsona, oskarżanego w Turcji o terroryzm.
 
źródło: onet.pl, dorzeczy.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.