loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Nigel Farage ostro o Timmermansie w PE: "On ma tutaj śmiałość robić wykłady o demokracji?"
Opublikowano dnia 12.09.2018 12:37
"Nie ma co udawać, że ma pan władzę nad swoim krajem, że jest pan niezależny. Artykuł 7. to jest nowa metoda działania, oni chcą pana pozbawić prawa do głosu, pozbawić finansowania UE, bo ma pan śmiałość postawić się Sorosowi" - mówił do Victora Orbana brytyjski polityk Nigel Farage, współprzewodniczący eurosceptycznych frakcji podczas przemówienia w Parlamencie Europejskim.

screen video

Jestem przekonany, że sami Węgrzy mają wiele mrocznych wspomnień. Teraz mamy tutaj prawdziwy pokaz, można krzyczeć, potępiać, wyrażając nienawiść, ale mamy tutaj głównego prokuratora [Fransa Timmermansa]. I to on ma tutaj śmiałość robić panu [Viktorowi Orbanowi] wykłady na temat demokracji? Fakt, że ma pan 50% głosów w swoim kraju, a na Timmermansa nikt nigdy nie zagłosował, to go całkowicie przerasta


- powiedział w wyrazistym wystąpieniu Nigel Farage.
 

To on jest jednym z pionków KE, to on na pana prowadzi tę szarżę. Ale co tu się dzieje panie Orban? To uaktualnianie doktryny Breżniewa o ograniczonej suwerenności. Nie ma co udawać, że ma pan władzę nad swoim krajem, że jest pan niezależny. Artykuł 7. to jest nowa metoda działania, oni chcą pana pozbawić prawa do głosu, pozbawić finansowania UE, bo ma pan śmiałość postawić się Sorosowi. To ten, który wziął 50 mld dolarów i stara się załamać instytucje państwa prawa, państwa narodowego. Na Węgrzech także promował system migracji, a pan się sprzeciwił i pan miał rację. Mam nadzieję, że my wszyscy zrobimy tak samo. Panie Orban, mówił pan, że chce pozostać członkiem UE, ale to nie tylko pana kraj jest dzisiaj obrażany. Pan został obrażony, czas działać logicznie, zapraszamy do klubu Brexit, bardzo się panu tu spodoba


- podsumował brytyjski polityk.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
avatar
Marian
Panic

M. Panic: Szkalowanie Polski w niemieckich mediach to świadoma, sterowana odgórnie państwowa propaganda
To uporczywe zrównywanie Polski z Turcją, ta niezwykła wręcz częstotliwość pojawiania się tego niczym nie uzasadnionego zrównania, nie mówiąc już o innych kłamstwach nagminnie występujących w niemieckich mediach na temat naszego kraju, świadczy nie tylko o stanie tychże mediów, ale i o totalnej degrengoladzie ich elit - ich całkowitym upolitycznieniu i oderwaniu od rzeczywistości. Nikt mnie nie przekona, że stoi za tym jedynie ignorancja i bezmyślność, że brak im wiedzy i rozeznania, a już zwłaszcza, że jest to tylko jakiś margines.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.