loading
Proszę czekać...
Forsal.pl: "Polski rząd idzie w zaparte". Krzysztof Wyszkowski: Objaw chamstwa, które winno być ukarane
Opublikowano dnia 14.09.2018 18:15
Portal Forsal.pl informując od odpowiedzi, jaką polski rząd wysłał do Komisji Europejskiej w związku z zarzutami unijnymi wobec reformy SN, zatytułował artykuł słowami "Polski rząd idzie w zaparte". Zwrot ten bardzo nie spodobał się działaczowi opozycyjnemu z czasów PRL.

YT, print screen

Polski rząd idzie w zaparte. "Zarzuty KE wobec ustawy o SN są bezzasadne"

- zatytułował artykuł Forsal.pl

 

"Iść w zaparte" to system obrony przestępców. Użycie go wobec rządu RP jest objawem chamstwa, które winno zostać ukarane - po pierwsze przez redakcję!

- odpowiedział Krzysztof Wyszkowski.

 

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Źdźbło w polskim oku – belka w…
W dniu gdy niemieccy politycy zaczynają drążyć temat reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce w kontekście sporu Bruksela (czy Luksemburg) – Warszawa, jestem zmuszony przypomnieć, że właśnie jedne z liderów frakcji CDU w Bundestagu, a więc urzędujący polityk został wybrany na wiceszefa Trybunału Konstytucyjnego RFN – już wiadomo, że za rok ma zastąpić prezesa tegoż Trybunału w Karlsruhe, gdy ten przejdzie na emeryturę. Zatem akurat u naszego zachodniego sąsiada ta ingerencja polityków w wymiar sprawiedliwości jest dużo większa niż u nas.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.