loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Ryszard Proksa: Dajemy czerwoną kartkę minister Annie Zalewskiej
Opublikowano dnia 15.09.2018 11:27
Kilka tys. nauczycieli z calego kraju zebrało się przed Ministerstwem Edukacji Narodowej w Warszawie.

fot. M. Żegliński
O 12 przed Ministerstwem Edukacji Narodowej rozpoczyna się pikieta oświatowej Solidarności. Protestujący domagają się wzrostu wynagrodzeń zasaniczych dla nauczycieli w wysokości 15 proc. od 1 stycznia 2019 roku, zmiany systemu wynagradzania i systemu finansowania zadań oświatowych, usunięcia niekorzystnych przepisów dotyczących ocenypracy i awansu zawodowego nauczycieli oraz likwidacji godzin karcianych.

bm
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.