loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Ciekawe. Trzaskowski opublikował zdjęcie z zasłoniętą HGW? Internauci mają ubaw
Opublikowano dnia 24.09.2018 16:23
W mediach społecznościowych pojawiły się dwa zdjęcia dokumentujące obecność polityków Platformy Obywatelskiej na obchodach Dnia Patrona Warszawy bł. Władysława z Gielniowa. Jedno opublikowała Hanna Gronkiewicz-Waltz, a drugie Rafał Trzaskowski. Różnią się one pewnym istotnym elementem

screen YouTube
Na zdjęciu opublikowanym przez prezydent Warszawy widać ją samą, Małgorzatę Kidawę-Błońską i Rafała Trzaskowskiego, z kolei na zdjęciu opublikowanym przez Rafała Trzaskowskiego widać tylko Małgorzatę Kidawę-Błońską i jego samego, twarz Hanny Gronkiewicz-Waltz, co za pech, uległa przypadkowemu zasłonięciu.

Sprawę skomentowali internauci cyk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.