loading
Proszę czekać...
Piotr Semka: Gdzie dzisiaj są celebryci, którzy pchali się do JPII?
Opublikowano dnia 16.10.2018 19:36
Obchodzimy dziś czterdziestolecie wyboru Karola Wojtyły na Tron Piotrowy, w związku z czym mamy do czynienia z różnymi uroczystościami, audiencją Prezydenta Andrzeja Dudy w Watykanie czy szeregiem wspomnień. Komentując zdjęcie wicepremier Beaty Szydło pod Krzyżem Papieskim w Warszawie red. Piotr Semka zadał gorzkie pytanie.

screen YouTube

- Widząc to zdjęcie tak sobie pomyślałem gdzie są dziś te dziesiątki aktorskich i artystycznych celebrytów, którzy pchali się do JPII na jego spotkaniu z ludźmi kultury w Bazylice Św. Krzyża w Warszawie w 1983 roku.

- zapytał na swoim profilu TT cyk/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Rosja oddaje Kuryle, ale może zyskuje coś więcej
Na spotkanie państw ASEAN, które odbywało się w Singapurze przybyła liczna rosyjska delegacja z prezydentem Putinem na czele. Przybyła w swoim stylu, tzn. z półtoragodzinnym opóźnieniem. Putin znany jest z tego, że każe swoim rozmówcom czekać – czekał Papież, ostatnio przybył w ostatnim momencie, oczywiście spóźniony, na uroczystości zakończenia I wojny światowej. Trudno powiedzieć czy jest to wynik pewnego chaosu organizacyjnego, czy celowe działanie mające na celu okazanie rozmówcom lekceważenia. Za czasów mojej młodości rozpowszechnionym był pogląd, że taki ostentacyjny brak punktualności jest przede wszystkim przejawem braku kultury. Ale nie oczekujmy zbyt wiele od rosyjskich oficjeli.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: WTEM!!
Hiobowscy bardzo spokojnie przyjęli to, co dla mamy Łukaszka było ekscytującą sensacją.\n- Peszard-Rytru zakłada nową partię!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.