loading
Proszę czekać...
Kinga Gajewska internetowym trollem? Interesujące doniesienia "Faktu". Jest komentarz posłanki
Opublikowano dnia 18.10.2018 14:22
"Ugryź PiSowca" to fanpage na portalu społecznościowym Facebook, który zajmuje się atakowaniem polityków popierających "dobrą zmianę" w mało wybredny sposób. Przykładowo ostatnio autorzy profilu udostępnili graficzne porównanie posła Adama Andruszkiewicza z Wolnych i Solidarnych z dmuchaną lalką z sex-shopu. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że... fanpage jest prowadzony przez posłankę Platformy Obywatelskiej, Kingę Gajewską. 

screen YT
Jedna z poszlak która - niczym nitka do kłębka - prowadzi do Gajewskiej to przedstawiona przez "Fakt" informacja, jaką możemy sami podejrzeć w historii rzeczonego profilu. Gdy klikniemy w "Informację o stronie", a następnie podejrzymy historię fanpage'a, okaże się, że wcześniej nosił on nazwę "Ślub z Best Moments". Natomiast Best Moments to nazwa firmy założonej w roku 2011 przez... Kingę Gajewską. Zadziwiający zbieg okoliczności. Była to jednoosobowa działalność gospodarcza, zajmująca się organizowaniem ślubów. Mało tego. Jak klikniemy w rubrykę "powiązane strony", to okaże się, że fanpage jest powiązany m.in z profilem "Biuro poselskie Kingi Gajewskiej". 

Nie znam takiego profilu, nie wiem o co chodzi 


– skomentowała sprawę w rozmowie z "Faktem" Kinga Gajewska.źródło: fakt.pl, facebook

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Jacek
Matysiak

Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.