loading
Proszę czekać...
LOT zwalnia dyscyplinarnie strajkujących pracowników. Związek komentuje: Prezes to barbarzyńca
Opublikowano dnia 22.10.2018 15:33
Jak informują reporterzy RMF FM 67 osób, które podjęły strajk w Polskich Liniach Lotniczych LOT dostało mailem wypowiedzenia. Liderzy związkowi również dostali dyscyplinarki - ci jednak "zasłużyli" na to, by otrzymać je osobiście od prezesa spółki.

Wikipedia domena publiczna
Prezes LOT Rafał Milczarski poinformował na konferencji prasowej, że wypowiedzenia otrzymało już 67 pracowników. Według związkowców, zwolnienia odbyły się w skandaliczny sposób. 
 

Rozmowy w zlej wierze! W czasie negocjacji zwolnienia pracowników! Prezesa trzeba zwolnić! To barbarzyńca!


- czytamy w komentarzu Związku Zawodowego na TT. Z kolei Szef Związku Zawodowego pilotów Adam Rzeszot twierdzi, że został fizycznie zaatakowany przez prezesa.

 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.