loading
Proszę czekać...
Ewa Stankiewicz pyta: Po co miastu Warszawa czyste karty do głosowania na prezydenta?
Opublikowano dnia 23.10.2018 21:48
Procedura przeprowadzenia ostatnich wyborów samorządowych budzi coraz więcej kontrowersji. Znowu Państwowa Komisja Wyborcza nie jest w stanie podać wyników. Tym razem pytanie zadała redaktor Ewa Stankiewicz.

screen YouTube

- Po co miastu Warszawa czyste karty do głosowania na prezydenta?Załączam dokument i różnicę pomiędzy tym co przedstawione mojej komisji do podpisu a stanem faktycznym. Gdybym się nie uparła komisja nie przeliczyłaby tego, jak w większ komisji.Wyb Prez Waw obsługiwali urzędnicy HGW


- pisze Ewa Stankiewicz cyk/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: 2 Liga: Zadyszka lidera
Za nami 19 kolejka rozgrywek drugiej ligi. Jeszcze miesiąc temu wydawało się, że Widzew Łódź spacerkiem wygra rozgrywki i zamelduje się w pierwszej lidze. Tymczasem w ostatnich trzech meczach faworyt rozgrywek zdobył tylko dwa punkty i przewaga nad drugim w tabeli Radomiakiem, zmalała do jednego punktu.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wypowiedź ministra Grasia potwierdza, że komisja śledcza ds. VAT będzie miała co robić
Wczoraj portal TVP Info opublikował treść kolejnej taśmy nagranej w restauracji „Sowa i Przyjaciele” ze spotkania kilku ważnych polityków Platformy, w tym ówczesnego rzecznika rządu Donalda Tuska, ministra Pawła Grasia.
avatar
Jerzy
Bukowski

Czy małe ptaszki wrócą do Krakowa?
Miejsca dla budek lęgowych wskazał ornitolog, a zawieszono je w taki sposób, aby nie uszkodzić kory drzew.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.