loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Horała PiS o proteście sędziów: Chcieli wejść w kompetencje władzy ustawodawczej
Opublikowano dnia 20.04.2017 21:33
- Niektórzy przeprowadzili akcje polityczną co najmniej flirtując ze złamaniem Art. 178 konstytucji, który mówi wyraźnie, że sędziowie nie mogą prowadzić działalności publicznej, która narażałaby na szwank ich niezależność i niezawisłość, czyli się wypowiedzieć w czysto politycznej kwestii, czyli wejść w kompetencje władzy ustawodawczej, bo to ona jest od tego żeby uchwalać ustawy, a nie sędziowie, z całym szacunkiem dla tego szlachetnego zawodu

screen TT
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Arturem Wosztylem
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli. Michnik: Wszystkie ręce na pokład! - Farmazon: Słucham!
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Tusk humoris causa
Czas świąt, czas prezentów i radości, dlatego warto zatrzymać się przez chwilę po wesołej stronie polityki. Tak się złożyło, że pan magister Tusk Donald kilkanaście dni temu dostał w prezencie tytuł doktora honoris causa. Prezentodawcą został uniwersytet z miasteczka Pecz. Co ciekawe absolwentem tej szkoły był sławny premier Węgier. Z czego sławny? Jego szczera wypowiedź przeszła do historii: „Kłamaliśmy rano, nocą i wieczorem” – mówił kiedyś Ferenc Gyurcsány na zamkniętej naradzie posłów Węgierskiej Partii Socjalistycznej.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Intelektualni impotenci i moralni troglodyci
Opozycjo, opamiętaj się!
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.