loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Tym razem na celowniku "ekologów" znalazły się dzieci z harcerskiego zastępu "Czaple". Zobacz dlaczego
Opublikowano dnia 15.07.2017 18:57
Dopiero co media obiegła informacja o tym jak działacz fundacji "Las Naturalny" miał (według oświadczenia Lasów Państwowych) pobić szefa Zakładu Transportu i Spedycji Lasów Państwowych, teraz na celowniku "ekologów" znalazły się dzieci z harcerskiego zastępu "Czaple", które uczyły się na harcerskim obozie w lesie, oprawiać wieprzowe mięso. Pojawił się hejt i groźby a drużyna ZHR 265 WLDH-y Skrzydła im Batalionu Parasol wydała na Facebooku specjalne oświadczenie

WLDH-y Skrzydła logo


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

100-lecie odzyskania niepodległości także na Oleandrach?
Odzyskiwanie niepodległości było dłuższym procesem, nie jednorazowym fajerwerkiem. Kraków odegrał w tym procesie rolę niepoślednią.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecka prasa o amerykańskiej gospodarce za Trumpa. Skąd my to znamy?
Niemiecka gazeta przyznaje: "Wiadomości o rychłym upadku amerykańskiej gospodarki okazały się przedwczesne. Od 20 stycznia 2017 rządzi Donald Trump. Nie spowodowało to ruiny gospodarczej. Przeciwnie, gospodarka kwitnie". 
avatar
Paweł
Janowski

Skala Leszka-Janusza
Jak wszyscy wiemy zadaniem Głównego Urzędu Miar jest pilnowanie systemu miar obowiązujących w Polsce. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że zaraz po nowym roku wpłynęło na biurko Rady Urzędu podanie o zaopiniowanie nowej jednostki pomiaru. Mierzyny siłę huraganów, sztormów i erupcji wulkanów. Teraz czas zmierzyć dokonania Leszka Balcerowicza i Janusza Lewandowskiego.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.