loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Protest pod Sejmem w komentarzach. Wojciech Wybranowski: "Mogliby odtwarzać z playbacku"
Opublikowano dnia 16.07.2017 16:59
Protest przeciwko reformie sądownictwa i ustawie o SN, trwający dziś pod Sejmem, skomentowali dziennikarze i internauci...

print screen/TT

Żurek apolityczny sędzia na wiecu. Co jeszcze mają zrobić sędziowie muszą zrobić aby potwierdzić to, że nie są bezstronni.Zapisać się do PO?

- pisze Jacek Lizinkiewicz.
 

Jak dotąd w wystapieniach opozycji: "tryb stanu", "pis rujnuje", "będziemy wspolprac" nie ma nic nowego. Mogliby odtwarzac się z playbacku

- komentuje Wojciech Wybranowski.
 

100 razy lepiej wyszłaby ta impreza, gdyby nikt nie otwierał ust

- twierdzi Stanisław Janecki.
 

Wszyscy doktoryzują się publicznie z trójpodziału władzy a nikt nie czytał Monteskiusza... #
Rewelka

- podsumowuje Miłosz Lodowski.
 

Jednoczenie opozycji powinno zacząć się od ustalania kolejności na wspólnych listach wyborczych. Tak tylko podpowiadam, z dobrej woli...

- pisze Stanisław Żerkoźródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer

Wy-delegowani, czyli pracownik kontra rząd
Nowy prezydent Francji, ale również politycy z krajów Beneluksu, przystąpili do
próby zmiany unijnej dyrektywy o pracownikach delegowanych Konflikt wokół nich ma charakter zarówno międzynarodowy, jak i krajowy na linii rząd – związki zawodowe.
Legalny przekręt
Ujawniamy poważne luki prawne dotyczące oświadczeń majątkowych urzędników. Dochody osobiste można w nich sprytnie chować, a sam obowiązek złożenia dokumentu nie obejmuje wszystkich kluczowych samorządowców.
Związki na pogodę i niepogodę
Istnieją międzynarodowe porównawcze badania, w tym zlecane przez OECD, które wskazują, że kraje, w których działa system partycypacyjny, mają lepsze wyniki ekonomiczne. Elementem takiego systemu są związki zawodowe – mówi wybitny ekonomista, prof. Elżbieta Mączyńska w rozmowie z Andrzejem Berezowskim.

Najnowsze wydanie Tygodnika Solidarność nr 38/2017 już dostępne

Pobierz darmową aplikację do cyfrowego wydania Tygodnika Solidarność
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Piotr Zarzycki: 17 września Sowieci użyli przeciwko Polsce więcej czołgów niż Niemcy
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowe plastusie Barbary Pieli: Donald Tusk
"Mają Oscara!", plastelina, skala 1:10
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Kulturalna strzelnica
Obiekt może również służyć odrodzonemu w III Rzeczypospolitej ruchowi strzeleckiemu i innym patriotycznym organizacjom paramilitarnym, a także formowanym w Małopolsce jednostkom Wojsk Obrony Terytorialnej.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Juncker Flaszkobrody
Im ciemniej, tym jaśniej – powiedziała Zofia z Radości pod Warszawą. Im gorzej, tym lepiej – piszą na murach anarchiści z Owsiakowa. A szef Komisji Europejskiej Jan Klaudiusz Flaszkobrody z Luksemburga zaproponował 13 września 2017 r. nową sentencję - Im mniej, tym więcej. I słusznie. Po co Donald, skoro może być Jan? Po co jeden fotel, skoro może być tapczanik - suma foteli przewodniczącego Rady Europejskiej i szefa Komisji Europejskiej. Janek siądzie wygodnie i z Klaudiuszem wszystko sobie wyjaśni. Zaplanuje, narysuje i wybuduje. A Donalda popchnie w stan niebytu, czyli spoczynku. Lub oskarżenia. Ale to może Zbyszek załatwi.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.