loading
Proszę czekać...
Protest pod Sejmem w komentarzach. Wojciech Wybranowski: "Mogliby odtwarzać z playbacku"
Opublikowano dnia 16.07.2017 16:59
Protest przeciwko reformie sądownictwa i ustawie o SN, trwający dziś pod Sejmem, skomentowali dziennikarze i internauci...

print screen/TT

Żurek apolityczny sędzia na wiecu. Co jeszcze mają zrobić sędziowie muszą zrobić aby potwierdzić to, że nie są bezstronni.Zapisać się do PO?

- pisze Jacek Lizinkiewicz.
 

Jak dotąd w wystapieniach opozycji: "tryb stanu", "pis rujnuje", "będziemy wspolprac" nie ma nic nowego. Mogliby odtwarzac się z playbacku

- komentuje Wojciech Wybranowski.
 

100 razy lepiej wyszłaby ta impreza, gdyby nikt nie otwierał ust

- twierdzi Stanisław Janecki.
 

Wszyscy doktoryzują się publicznie z trójpodziału władzy a nikt nie czytał Monteskiusza... #
Rewelka

- podsumowuje Miłosz Lodowski.
 

Jednoczenie opozycji powinno zacząć się od ustalania kolejności na wspólnych listach wyborczych. Tak tylko podpowiadam, z dobrej woli...

- pisze Stanisław Żerkoźródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

[Portal Stoczniowy] Prezydent Andrzej Duda: infrastruktura marynarki wojennej wymaga odbudowy
Prezydent Andrzej Duda bierze udział w święcie Marynarki Wojennej, które zostało połączone z obchodami 100-lecia jej istnienia. – Mam, jako zwierzchnik sił zbrojnych, świadomość, że marynarce wojennej potrzebna jest ciągłość, nie tylko w tym znaczeniu, że ma bohaterskich żołnierzy, marynarzy, że ma oddanych cywilnych pracowników, że są wspaniałe rodziny związane z polskim morzem służące Polsce na morzu od pokoleń. Ta ciągłość jest i będzie – powiedział prezydent.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gen. Kukliński coraz lepiej znany
Cieszy mnie, że generał Ryszard Kukliński budzi ciekawość, a w jej konsekwencji podziw, zwłaszcza w młodych pokoleniach rodaków.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Wreszcie mamy swojego uchodźcę
Pani Sitko, dozorczyni bloku, w którym mieszkali Hiobowscy, stała i patrzyła na skrzynki na listy w holu bloku. Mama Łukaszka właśnie naklejała coś na swoją skrzynkę.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.