REKLAMA

Skargi do KRRiT ws. zachowania Filipa Chajzera. TVN będzie musiał się tłumaczyć

Jak informuje rzeczniczka prasowa KRRiT Karolina Czuczman, w związku z zachowaniem Filipa Chajzera w programie „Dzień Dobry TVN” wpłynęło do KRRiT 18 skarg.
 Skargi do KRRiT ws. zachowania Filipa Chajzera. TVN będzie musiał się tłumaczyć
fot. screen YouTube / Uwaga TVN
Przypomnijmy, że w jednym z ubiegłotygodniowych odcinków porannego programu „Dzień Dobry TVN” gościem była psycholog Maria Rotkiel, która opowiadała o radzeniu sobie ze stanami lękowymi, a także towarzyszącymi im atakami paniki. Prowadzący program Filip Chajzer zaczął w pewnym momencie parodiować atak paniki, na co goście zareagowali śmiechem.

Zachowanie Chajzera oburzyło polskich internautów, którzy skrytykowali prowadzącego popularną śniadaniówkę. Filip Chajzer tłumaczył się, że miał inne intencje, lecz to nie przekonało użytkowników mediów społecznościowych.

Czytaj więcej: [video] Filip Chajzer udawał atak paniki na antenie TVN. Chory na leki napadowe: „Szokujące i obrzydliwe”

Okazuje się, że sprawa będzie miała swój dalszy ciąg, ponieważ widzowie programu zgłosili to do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. – Do KRRiT wpłynęło 18 skarg od osób indywidualnych. Zgodnie z przyjętymi procedurami KRRiT zwróci się do nadawcy o materiały oraz stanowisko względem zarzutów zawartych w skargach – poinformowała rzeczniczka KRRiT Karolina Czuczman.

Źródło: dorzeczy.pl
kpa


Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?
Tygodnik

Opinie

Popkultura