REKLAMA

[video] Kwaśniewska: Mój mąż ma nietolerancję alkoholu. W ogóle nie pijemy alkoholu, nie jemy mięsa

– Wie pani, może to idiotycznie zabrzmi. Mój mąż ma nietolerancję alkoholu. Nie powinien pić ciężkich alkoholi – wyjawiła na antenie Radia Zet Jolanta Kwaśniewska, żona byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego.
 [video] Kwaśniewska: Mój mąż ma nietolerancję alkoholu. W ogóle nie pijemy alkoholu, nie jemy mięsa
fot. screen YouTube / Radio Zet
– Mój mąż zrobił sporo fajnych rzeczy zrobił dla Polski przez te 10 lat. A takie dwa nieszczęśliwe wypadki… Może to idiotycznie zabrzmi. Mój mąż ma nietolerancję alkoholu. Nie powinien pić ciężkich alkoholi – mówiła żona byłego prezydenta w latach 1995-2005 Aleksandra Kwaśniewskiego.

– Ma słabą głowę? – zapytała ironicznie prowadząca poranną audycję Beata Lubecka.
 

To nie słaba głowa, to nietolerancja alkoholu


– odparła stanowczo Jolanta Kwaśniewska.

Kwaśniewska zaznaczyła, że wraz z mężem „z przyjemnością wypija jeden kieliszek wina". – Przez bardzo długi czas jesteśmy też wegetarianami i w ogóle nie pijemy żadnego alkoholu. Nie jemy mięsa, wędlin i prowadzimy higieniczny tryb życia – podkreśliła.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego nawiązała też do pamiętnej wizyty związanej z obchodami 59. rocznicy zbrodni katyńskiej w Charkowie w 1999 r. Polski prezydent chwiał się, zbladł a stan, w jakim się znalazł, tłumaczył niedyspozycją „goleni prawej”.
 

Wtedy rzeczywiście mąż miał taką przypadłość, biorąc przez długi czas antybiotyki i jakieś tam jeszcze leki, chyba sterydy no i panowie lecąc do Charkowa namówili męża do wypicia jakiegoś koniaku. Przy długiej abstynencji efekt był taki, a nie inny. Także na szczęście problem alkoholowy w naszej rodzinie nie istnieje


– mówiła Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Radio Zet


Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?
Tygodnik

Opinie

Popkultura