„Brzydzę się tym. Naruszacie prawo człowieka do godności”. Spurek w obronie... posłanki PiS

– Dużo dzieli mnie z PiS, ale brzydzę się hejtem, którego od wczoraj doświadcza posłanka Beata Kempa – napisała na Twitterze europosłanka Sylwia Spurek.
fot. screen YouTube
W środę w Parlamencie Europejskim odbyła się burzliwa dyskusja nt. praworządności w Polsce w ramach prowadzonej wobec Polski procedury art. 7 traktatu o Unii Europejskiej.

Zobacz również: „Oprawca chodzi nadal na wolności, a ja codziennie drżę, czy nie podpali mojego domu”. Poruszające słowa Beaty Kempy

Jednym z wielu europarlamentarzystów, którzy zabrali wczoraj głos była Beata Kempa z Prawa i Sprawiedliwości, która odniosła się do osób poszkodowanych przez polski wymiar sprawiedliwości.

"Brzydzę się hejtem"

Jak zauważyła w mediach społecznościowych lewicowa europosłanka Sylwia Spurek, po dyskusji, w sieci wylał się hejt na europarlamentarzystkę PiS. Była polityk Wiosny postanowiła stanąć w obronie Beaty Kempy i z tego powodu opublikowała ostry wpis na Twitterze.

Dużo dzieli mnie z PiS, ale brzydzę się hejtem, którego od wczoraj doświadcza posłanka Beata Kempa. Wszyscy(tkie) tzw. obrońcy(czynie) demokracji, którzy hejtujecie, wyśmiewacie czyjś wygląd - wstydźcie się, bo naruszacie prawo człowieka do godności – napisała Spurek.

Źródło: Twitter
kpaAnkieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: