"Kim jest ta panienka?". Były dziennikarz GW o dziennikarce TOK FM. Jest odpowiedź

Jerzy Skoczylas, dziennikarz, w przeszłości związany m.in. z Gazetą Wyborczą na Twitterze w dość nieprzyjemny sposób ocenił zdjęcie kobiety z tatuażami. Co ciekawe okazało się, że na zdjęciu widnieje… była dziennikarka TOK FM.
screen TT
Jerzy Skoczylas w przeszłości był związany m.in. z polską sekcją BBC, „Gazetą Wyborczą”, czasopismem „Press”, radiem RMF FM. Jest współautorem kilku książek m.in. wywiadu z generałem Kiszczakiem, książki o Lechu Wałęsie, współredagował m.in. „Erotyczne immunitety Anastazji P.”, książkę, która w latach 90. miała pogrążyć w wydumanej seks aferze część środowiska politycznego.

– Zagadka. Kim jest panienka z czymś takim? Uprzedzam, że odpowiedź "flamą karczycha" - nie jest poprawna

– napisał na Twitterze Skoczylas a swoją wiadomość zilustrował zdjęciem kobiety z licznymi tatuażami. Okazało się, że bohaterką zdjęcia jest Karolina Opolska.

– Dzień dobry. Już spieszę, żeby zaspokoić Pana ciekawość - jestem mamą, żoną i dziennikarką. Podejrzewam, że pisząc o „czymś takim” ma Pan na myśli tatuaże. Cóż, wszystko co mogłabym Panu odpisać, pojawiło się już w licznych komentarzach - za które bardzo dziękuję. Żegnam

– odpisała Opolska.

Karolina Opolska ostatnie 13 lat spędziła w radiu TOK FM, gdzie wydawała poranne pasmo. W połowie stycznia poinformowała o odejściu z rozgłośni. Dziennikarka przymierzana jest do portalu Onet.pl
 

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: