REKLAMA

Kosiniak-Kamysz odpowiada na apel prezydenta. "Nie dam wciągnąć PSL w kampanię Andrzeja Dudy"

Nie dam wciągnąć PSL w kampanię Andrzeja Dudy – odpowiada na apel prezydenta Andrzeja Dudy szef Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz.
 Kosiniak-Kamysz odpowiada na apel prezydenta. "Nie dam wciągnąć PSL w kampanię Andrzeja Dudy"
Flickr/CC0 1.0
W środowym oświadczeniu prezydent powiedział, że w Polsce potrzeba jest spokojnej i stabilnej polityki oraz współdziałania na rzecz tworzenia rozwiązań, które będą pomagały m.in. rodzinom i gospodarce.

Czytaj więcej: "Spotkajmy się po wyborach 12 lipca. Porozmawiajmy". Prezydent zaapelował do PSL i Konfederacji 

Dlatego - oświadczył - ma propozycję dla całej sceny politycznej: – Chciałem zaapelować do wszystkich polityków i wszystkich tych, którzy są zaangażowani po stronie PSL, Koalicji Polskiej, Konfederacji - szanowni państwo spotkajmy się na spokojnie po 12 lipca, porozmawiajmy o tych sprawach, które są najistotniejsze. Proszę, żeby zrobili to też wszyscy ci, którzy działają w samorządach.
Kosiniak-Kamysz odpowiada

"Nie dam wciągnąć @nowePSL w kampanię @AndrzejDuda. Zamiast strzelać politycznymi ślepakami, radzę zająć się na serio polskimi sprawami: upadającą służbą zdrowia, rosnącym bezrobociem, bankrutującymi firmami" – pisze na Twitterze lider ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz.

Szef PSL dodał również, że "to jest odpowiedzialność prezydenta, a nie wyimaginowane koalicje".

 

/Twitter


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura