Fernando Santos wyrzucony z tureckiego klubu z ostatniej chwili
Fernando Santos wyrzucony z tureckiego klubu

Media obiegły informacje dotyczące byłego trenera polskiej reprezentacji. Okazuje się, że Fernando Santos nie zabawił długo w nowym klubie, z którym rozpoczął współpracę 7 stycznia br.

Oświadczenie rzecznika MSZ po ataku Iranu na Izrael z ostatniej chwili
Oświadczenie rzecznika MSZ po ataku Iranu na Izrael

Nie ma tam większych grup turystycznych, nie ma również większych grup pielgrzymkowych, więc żaden z naszych rodaków w tym ataku nie ucierpiał – powiedział w niedzielę w Polsat News rzecznik MSZ Paweł Wroński pytany o irański atak na Izrael.

Prof. Grzegorz Górski odpowiada Donaldowi Tuskowi: Unia Europejska jest karłem Wiadomości
Prof. Grzegorz Górski odpowiada Donaldowi Tuskowi: Unia Europejska jest karłem

Wydawałoby się, że człowiek, który kieruje rządem dużego jak na warunki europejskie kraju, do tego osoba, która spędziła naprawdę sporo czasu w centrum polityki europejskiej, powinna mieć elementarne rozeznanie w kwestiach podstawowych. Z pewnością taką kwestią jest świadomość tego, w jakim miejscu znajduje się kontynent, za którego funkcjonowanie ponosił poważną odpowiedzialność przez przynajmniej pięć lat.

Nie żyje mąż Elżbiety Witek. Zmagał się z chorobą z ostatniej chwili
Nie żyje mąż Elżbiety Witek. Zmagał się z chorobą

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Stanisław Witek, który był mężem byłej marszałek Sejmu Elżbiety Witek. Wiadomo, że zmagał się z chorobą.

14 kwietnia. Dziś obchodzimy Narodowe Święto Chrztu Polski z ostatniej chwili
14 kwietnia. Dziś obchodzimy Narodowe Święto Chrztu Polski

14 kwietnia obchodzimy Narodowe Święto Chrztu Polski. Upamiętnia ono wydarzenie, które miało ogromne znaczenie dla historii Polski i chrystianizacji regionu. W 966 roku książę Mieszko I przyjął chrzest wraz ze swym dworem, co symbolicznie oznaczało przyjęcie chrześcijaństwa przez państwo polskie.

Wojciech Szczęsny z poważnym urazem. Pilna operacja z ostatniej chwili
Wojciech Szczęsny z poważnym urazem. Pilna operacja

Wczoraj odbył się mecz między Torino FC - Juventus FC. Zakończył się on bezbramkowym remisem, a także kontuzją dla polskiego bramkarza Wojciecha Szczęsnego. Golkiper trafił na pilną operację.

Iran ostrzega Izrael: Odpowiedź będzie zdecydowana z ostatniej chwili
Iran ostrzega Izrael: Odpowiedź będzie zdecydowana

Władze Iranu zagroziły w niedzielę, że użyją większej siły, jeśli Izrael dokona odwetu za sobotni atak dronami i pociskami – przekazała stacja CNN.

Nowe informacje ws. Polaka zastrzelonego w Szwecji z ostatniej chwili
Nowe informacje ws. Polaka zastrzelonego w Szwecji

Kilka dni temu media obiegła dramatyczna wiadomość ze Szwecji. W Sztokholmie zastrzelono 39-letniego mężczyznę o polskim pochodzeniu. Szczegóły tej sprawy budzą emocje.

Mam żal o to. Pavlović rozczarowana Tańcem z gwiazdami z ostatniej chwili
"Mam żal o to". Pavlović rozczarowana "Tańcem z gwiazdami"

Iwona Pavlović - jedna z jurorek "Tańca z gwiazdami" udzieliła wywiadu, w którym nie kryła niezadowolenia. Chodzi o uczestniczkę, która jej zdaniem wywołuje wiele niepotrzebnych emocji w programie.

Prezydent Biden wydał oświadczenie po ataku Iranu na Izrael z ostatniej chwili
Prezydent Biden wydał oświadczenie po ataku Iranu na Izrael

Pomogliśmy Izraelowi zestrzelić niemal wszystkie drony i rakiety, zaś Izrael wysłał jasny sygnał swoim wrogom, że nie są w stanie zagrozić jego bezpieczeństwu - powiedział w oświadczeniu prezydent USA Joe Biden po rozmowie z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu. Biden zapowiedział wspólną dyplomatyczną odpowiedź G7 na irański atak.

Atak Iranu na Izrael. Netanjahu: Jesteśmy gotowi na każdy scenariusz z ostatniej chwili
Atak Iranu na Izrael. Netanjahu: Jesteśmy gotowi na każdy scenariusz

Izrael jest gotowy na bezpośredni atak Iranu i odpowie na niego tym samym; jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz – oświadczył premier Izraela Benjamin Netanjahu, cytowany w sobotę przez portal Times of Israel.

Niemcy tracą konkurencyjność. Prąd w Niemczech trzy razy droższy niż w USA i Kanadzie z ostatniej chwili
Niemcy tracą konkurencyjność. Prąd w Niemczech trzy razy droższy niż w USA i Kanadzie

W Niemczech cena energii elektrycznej jest trzy razy wyższa niż w USA i Kanadzie, co stwarza poważny problem dla niemieckiej konkurencyjności. Niemieckie media piszą o problemie, który dotyka coraz większą liczbę firm w tym kraju.

W niedzielę Narodowy Marsz Życia z ostatniej chwili
W niedzielę Narodowy Marsz Życia

Tegoroczny Narodowy Marsz Życia został objęty patronatem honorowym Konferencji Episkopatu Polski. Rozpocznie się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 12:30 na Placu Zamkowym w Warszawie. Wydarzeniu będzie przyświecać hasło: „Niech żyje Polska”.

Ostrzeżenie dla pacjentów. NFZ wydał komunikat z ostatniej chwili
Ostrzeżenie dla pacjentów. NFZ wydał komunikat

Narodowy Fundusz Zdrowia wydał komunikat dla pacjentów. Chodzi o fałszywe strony internetowe, za których sprawą może dojść do wycieku danych i utraty pieniędzy.

Zła atmosfera. Pierwsza rezygnacja w rządzie Tuska z ostatniej chwili
"Zła atmosfera". Pierwsza rezygnacja w rządzie Tuska

Z informacji przekazanych przez "Dziennik Gazeta Prawna" dowiadujemy się o rezygnacji z funkcji jednego z polityków PSL w rządzie premiera Tuska.

Pomoc dla Ukrainy. Niemiecki resort obrony wydał komunikat z ostatniej chwili
Pomoc dla Ukrainy. Niemiecki resort obrony wydał komunikat

Rząd Niemiec dostarczy Ukrainie kolejny system obrony powietrznej Patriot, aby wzmocnić ten kraj w jego wojnie obronnej z Rosją - ogłosiło w sobotę ministerstwo obrony RFN. System pochodzi z zapasów Bundeswehry i ma zostać przekazany niezwłocznie.

Nieznana substancja rozlana przed Kancelarią Premiera z ostatniej chwili
Nieznana substancja rozlana przed Kancelarią Premiera

Media obiegła informacja o incydencie do jakiego doszło przed budynkiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Na miejsce wezwano policję.

Dziennikarskie śledztwo ujawnia związki pomiędzy przyjacielem prezydenta Niemiec, a środowiskiem Putina z ostatniej chwili
Dziennikarskie śledztwo ujawnia związki pomiędzy przyjacielem prezydenta Niemiec, a środowiskiem Putina

Nowe doniesienia niemieckiego portalu t-online.de rzucają światło na powiązania między ważnymi postaciami niemieckiej polityki a rosyjskim środowiskiem.

Lech Wałęsa trafił do szpitala z ostatniej chwili
Lech Wałęsa trafił do szpitala

Były prezydent Polski Lech Wałęsa poinformował, że trafił do szpitala.

Eksperci zmasakrowali kładkę Trzaskowskiego z ostatniej chwili
Eksperci zmasakrowali kładkę Trzaskowskiego

Zaledwie dwa tygodnie temu oddano do użytku kładkę pieszo-rowerową w Warszawie. Mieszkańcy stolicy nie nacieszyli się jednak długo pomysłem prezydenta Trzaskowskiego.

Emerytury
Stażowe