"Z powodu wyjazdu za granicę". Gretkowska sprzedaje dom po wyborach

Pisarka i feministka znana z niechęci do rządu Prawa i Sprawiedliwości opublikowała ogłoszenie w mediach społecznościowych z informacją, iż z powodu "wyjazdu za granicę" sprzedaje dom. Czyżby to był skutek zwycięstwa obozu Zjednoczonej Prawicy w kolejnych wyborach?
 "Z powodu wyjazdu za granicę". Gretkowska sprzedaje dom po wyborach
screen YT - Onet News
Gdy kilka lat temu Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło dominację na polskiej scenie politycznej, nie brakowało celebrytów i przedstawicieli liberalnych elit, którzy zapowiadali emigrację z kraju z powodu zwycięstwa obozu przedstawiającego wartości konserwatywne i prawicowe. Trudno nie odnieść jednak wrażenia, że u ogromnej większości były to niestety jedynie czcze zapowiedzi; być może pod tym względem wczorajszy wpis Manueli Gretkowskiej stanowi swego rodzaju nową jakość. Czyżby wynik II tury wyborów prezydenckich popchnął kontrowersyjną pisarkę do podjęcia tak skrajnej decyzji? 
 

Sprzedam dom typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym, z powodu wyjazdu za granicę. Pow. 110m, ( 3 pokoje, 2 łazienki, salon z kuchnią )działka 900. Garaż ze strychem, piękny ogród, bambusowy zagajnik, platan osłaniający drewniany taras) wspaniali sąsiedzi przy ulicy o takiej samej zabudowie. Cena 750 tys. do negocjacji.tel do osoby zajmującej się sprzedażą 666990477


- napisała Gretkowska na Facebooku.raw

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura