[FOTO] Katastrofa frekwencyjna na spotkaniu z Hołdysem w ramach Tour de Konstytucja. Kpiny internautów: "Tej siły nic nie powstrzyma"

Tour de Konstytucja to wydarzenie organizowane przez środowiska sympatyzujące z opozycją, jak przekonują organizatorzy "dla wszystkich demokratów z udziałem artystów, prawników, osób zaufania społecznego i wolontariuszy". Dzisiaj w ramach inicjatywy spotkanie odbyło się w Kraśniku, a prowadził je Zbigniew Hołdys. Po spotkaniu do sieci trafiły zdjęcia; jak się okazało, skończyło się ono frekwencyjną katastrofą.
 [FOTO] Katastrofa frekwencyjna na spotkaniu z Hołdysem w ramach Tour de Konstytucja. Kpiny internautów:
/ fot. Twitter @MCirkot

Tour de Konstytucja PL to wydarzenie dla wszystkich demokratów z udziałem artystów, prawników, osób zaufania społecznego i wolontariuszy. Ten innowacyjny, obywatelski cykl wydarzeń z ideą demokracji i z edukacją obywatelską dociera do dużych miast, ale przede wszystkim do mniejszych miejscowości i wiosek w całej Polsce. Uważamy, że dzisiaj priorytetem dla wszystkich organizacji obywatelskich jest dialog, ale prowadzony na poziomie najmniejszych skupisk ludzkich jak sołectwo, wioska, rodzina, grupa znajomych czy współpracowników. Dość traktowania rozmowy o konstytucji jako okazji do dzielenia społeczeństwa!

- piszą organizatorzy Tour de Konstytucja na swoich stronach. Dzisiejsze spotkanie w Kraśniku prowadził Zbigniew Hołdys. Jak się okazało, skończyło się ono frekwencyjną katastrofą. Informacje o tym fakcie szybko trafiły do sieci. Internauci byli bezlitośni.

 

 

 

 


 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe