[video] Spalił flagę, teraz profanuje Mszę Św. Kolejna prowokacja aktywisty LGBT

Działacz LGBT Sławomir Kuleta, który w Święto flagi "zasłynął" spaleniem polskiej flagi postanowił znowu sprowokować. Tym razem umieścił w mediach społecznościowych parodię Mszy Świętej. Nagranie powstało 3 maja 2020 roku i jest zatytułowane "Msza za ojczyzne".
 [video] Spalił flagę, teraz profanuje Mszę Św. Kolejna prowokacja aktywisty LGBT
/ screen video
Czytaj więcej: Podpalił flagę Polski. Teraz zajmie się nim prokuratura
 

Witam wszystkich, za chwilę rozpocznie się Eucharystia. Dosłownie za parę sekund


- rozpoczyna nagranie ubrany w koloratkę Kuleta. Na nagraniu widzimy coś w rodzaju ołtarza, a w tle dwie flagi - unijną i polską - poniszczoną, z wypaloną dziurą. Aktywista przebiera się coś w rodzaju kapłańskiej alby, czyta czytania z Liturgii Słowa, a następnie "sprawuje" Eucharystię.Nagranie spotkało się z ostrą krytyką internautów.
 

Jeżeli nadal będziesz obrażał religie oraz osoby wierzące i profanował sam zgłoszę to na policję i nie pozwolę na takie traktowanie!!!

leczenie wskazane

Potem płacz, że ma twarz podrapana.
Za spalenie flagi powinien dostać mocniejszą kare.

sflustrowany czlowiek, sklocony nawet z p. Biedroniem ktory ma nadzieje, ze lamaic prawo wyplynie na szczyty popularnosci

Generalnie bawi mnie to kiedy tęczowy ciolek szuka tolerancji dla odmiennej orientacji natomiast sam nie szanuje katolików i profanuje nabożeństwo...Panie Kuleta bądź pan wiarygodny i jeszcze sprofanuj nabożeństwo muzułmańskie i żydowskie...


- czytamy w komentarzach.

raw

 

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe