Tusk: "Fajna sprawa, takie wybory". Internauci przypominają mu jego słowa sprzed kilku tygodni

Fajna sprawa, takie wybory. Było, minęło. Ale jeszcze wróci. Zdjęcie (niestety) archiwalne. pic.twitter.com/JKmNyZT1Xp
— Donald Tusk (@donaldtusk) May 10, 2020
Do wpisu byłego premiera odnieśli się internauci oraz politycy. Szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski przypomniał mu słowa sprzed dwóch tygodni, kiedy to lider EPL mówił, że "zwykła ludzka przyzwoitość nie pozwala nam uczestniczyć w tym procederze". Poseł Porozumienia Kamil Bortniczuk dodał: – Dziś pisze, że zdjęcie NIESTETY archiwalne - czyli sugeruje, że chciałby dziś głosować przy urnie. Facet na kłamstwo w genotypie.
Donald Tusk: "Zwykła ludzka przyzwoitość nie pozwala nam uczestniczyć w tym procederze". #HejterZBrukseli #Szczerze https://t.co/TItna7CMuE
— Krzysztof Sobolewski ????????100PL???????? (@AC_Sobol) May 10, 2020
"Wybory prezydenckie nie odbędą się w maju. Naraziłoby to na ryzyko utraty zdrowia i życia tysiące ludzi." To tez @donaldtusk - 21.03.2020r.
— Kamil Bortniczuk (@KamilBortniczuk) May 10, 2020
Dziś pisze, że zdjęcie NIESTETY archiwalne - czyli sugeruje, że chciałby dziś głosować przy urnie.
Facet na kłamstwo w genotypie... https://t.co/mBqfpEZaXc
Donald Tusk: "Zwykła ludzka przyzwoitość nie pozwala nam uczestniczyć w tym procederze". #konsekwencja
— Bartłomiej Graczak (@bgraczak) May 10, 2020
Tymczasem wybory w #Nebraska... Większość pocztą. pic.twitter.com/blBbRAI2mz
— Artur Stelmasiak (@ArturStelmasiak) May 10, 2020
