[Tylko u nas] Michał Ossowski: Tajne czaty trans-aktywistów. Złożymy doniesienie do prokuratury

Oddajemy w Państwa ręce numer szczególny, zawierający materiały, które głęboko nami wstrząsnęły. Nie tylko jako ludźmi przywiązanymi do pewnych wartości, ale również, jako rodzicami, dziadkami, czy po prostu, ludźmi. Dotknęliśmy pewnej ciemniej strony rzeczywistości, której kształt przekroczył nasze na jej temat wyobrażenie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że choć opieramy się na faktach, wkładamy kij w mrowisko i jesteśmy gotowi na konsekwencje. W opisywanej przez nas sprawie, złożymy również doniesienie do prokuratury.
 [Tylko u nas] Michał Ossowski: Tajne czaty trans-aktywistów. Złożymy doniesienie do prokuratury
/ Pixabay.com
Czytaj również: Najnowszy numer "TS": Czy wiesz co robi twoje dziecko? Sprawdziliśmy na tajnych czatach trans-aktywistów

Nie jest prawdą, jak niektórzy usiłują nam imputować, że przepełnia nas nienawiść do mniejszości seksualnych. Przeciwnie, motywuje nas chrześcijańska miłość do człowieka, ale też sprzeciw wobec nieludzkich ideologii i zwyczajnie wobec zła. Autorem tekstu numeru jest we współpracy z Agnieszką Żurek, Waldemar Krysiak, zdeklarowany gej, były aktywista LGBT, który dziś pomaga nam wskazywać patologie tego środowiska, w związku z czym spływa na niego niewyobrażalny hejt grup, które uznawane są dziś za nietykalne.

To on dotarł dla nas do tajnych czatów trans-aktywistów, na których dzieją się rzeczy, które dziać się nie mają prawa. Być może to dzięki niemu wiele dzieci, zarówno tych wciągniętych w tryby przestępczego systemu, jak i tych, które uda nam się przed tym uchronić, będzie bezpieczniejszych. Być może więcej rodziców zainteresuje się tym, czym zajmują się ich pociechy. To ciągle nasze dzieci, choć potężne siły usiłują nam odebrać lub ograniczyć prawa rodzicielskie.

Gdybyśmy żyli w normalnym świecie Waldemar Krysiak powinien dostać za to nagrodę. A że żyjemy w takim w jakim żyjemy, prawdopodobnie tylko, mówiąc kolokwialnie, oberwie za to po głowie.

Poślijcie mu chociaż jakąś dobrą myśl.

Michał Ossowski
 

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe